What's happening?

Serwery 14800 Wyświetleń Zgłoś błąd

  • 365 DNI onlinelnaff.pl
365 Dni

365 Dni

Feb. 07, 2020Poland116 Min.PG
Twoja ocena: 10
7.9 7 Oceny

Opis

Gdzie obejrzeć 365 dni online ?

Zwiastun całego filmu 365 dni online można obejrzeć w kinach przed projekcją filmu Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa Co dobre, film wzbudza także zainteresowanie odbiorców z zagranicy. Pod znakiem pojawiły się ich opisy, że film przypomina całkiem 'idealniejsza możliwość 50 twarzy Greya'. Fanom produkcji do stylu przypadła także piosenka promująca 365 dni – Feel It, jaką służy sam odtwórca roli Massimo. Pierwsze pokazy filmu zaplanowane są na 7 smutnego dodatkowo aktualne tylko to będziemy mogli pewnie spodziewać się pierwszych recenzji. Jedne stanowi jednakże, że liczenia względem obrazu są znacznie cenne!

Kilka plusów nie jest trudno w okresie pokryć licznych dolegliwości tej produkcji. Jest uciążliwa, przewidywalna również wolny historii. Opowieść, oprócz kilku historii ze wybitną Magdaleną Lamparską, jest pozbawiona humoru. Widz od przodzie wie, jak się skończy, co przy braku położenia na wolny suspens odbiera sens poznawania tego obrazu. Co z owego, że para głównych kochanków patrzy kiedy z teledysku, skoro oprócz ładnych sylwetek nie ma nam nic do zaproponowania. Zaś nie twierdzę, że owo jest ich wina. Wykorzystują jak scenariusz pozwala, zaś on niestety za mnóstwo okazji im nie daje.

W pracy zobaczymy dużo swoich twarzy: Nataszę Urbańską, Przemka Sadowskiego, Natalię Janoszek czy Grażynę Szapołowską, jakie na monitorze pojawiają się zawsze na niskie 2 minuty, oraz tymże jednym ich związek właściwie silna byłoby zaliczyć jako cameo, bo dużo im do pełnoprawnych ról. Sam scenariusz zajmuje w sobie dobrze wad i błędów. Pojawiające się w następujących ujęciach istoty nie są widzowi posiadane i nagle znikają bez cienia w kolejnych, i tylko z układu potrafimy się domyślać, iż ich egzystencja jest zauważalna. Niestety, większość wprowadzonych elementów jest tracona tak silnie, kiedy się pojawiła. Moment można rzec, iż obecny obraz to chaos.

Czy 365 dni cały film rzeczywiście jest tak dobry ?

Film pokazuje losy zabójczo przystojnego bossa sycylijskiej mafii, Massimo Torricelli (Michele Morrone), jaki stanowi samotnym z największych graczy na ciemnym rynku włoskim. Nieoczekiwanie groźny Włoch zauważa Laurę Biel, młodą Polkę, która śpi na wczasach na Sycylii. Chłopiec nie może przezwyciężyć swojego chcenia także uzyskuje proste metody, żeby podbić serce kobiety. Postanawia ją opanować. Włoski don następnie składa dziewczynie propozycję. Jeśli ślubna nie pokocha go w układu roku, może odejść. Dokładnie istnieje chowana w ekskluzywnej posiadłości.

Ten region nie jest ostateczny na film 365 dni. Analogicznie niby nie był zdolny na pracę. No tak sądzi autor o aktualnym jakimkolwiek. Specjalnie trzeba było cenzurować plakat, ponieważ odbiorcy w kinach narzekali, że utrudnia to niemowląt oraz dotyka ich serca. Dla mnie w dobie internetu i wyglądów, które ujawniają się na Facebooku czy Instagramie, gdzie dzieci mają dostęp jest co nieco chore. Odsyłając do filmu to kadra istnieje wysoce atrakcyjna. Najbardziej otwartą częścią widzenia była prezentacja obsady. Do aktualnej epoki nie oczywiście było, kto zagra 365 dni w filmie. Ta wieść była zachowywana w tajemnicy przez duży godzina, chociaż rozważano na fakt muzyków na forach wiadomości a wśród miłośników tej relacji.

W prawdy wybrane z radzie pojawiających się w opisach sieci faktycznie działały. Choć rzeczywiście stanowi w przykładu aktorki, która zagra Laurę Biel. Główną bohaterkę gra Anna-Maria Sieklucka, której publiczność znowu nie potrafi no dobro. Myślę, że dzięki temu kupi trochę interesujących sprawy do filmowych roli. W kadrze zobaczymy takich aktorów jak Magdalena Lamparska, Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger czy Mateusz Łasowski.

365 Dni
Oryginalny tytuł 365 Dni
Ocena IMDb 2.9 233 głosy
Ocena na TMDb 8.5 4 głosy
Udostępniono61

Podobne tytuły

Pewnego razu w hollywood
Tyler Rake: Ocalenie
The Empty Man
La Llorona
Bliss
Joker 2019
Historia małżeńska
Colombiana
25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Aladyn
Emma.

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published