Video Sources 10945 Views

 • Bohemian Rhapsody cały filmlnaff.pl
Bohemian Rhapsody

Bohemian Rhapsody

Oct. 24, 2018UK135 Min.PG-13
Your rating: 10
9,1 11 votes

Synopsis

Gdzie obejrzeć Bohemian Rhapsody cały film ?

„Bohemian Rhapsody cały film ” opowiada historię trzech młodych naukowców i ekstrawaganckiego studenta wydziału sztuki, którzy łączą siły, by zmierzyć się z sektorem muzycznym. Kołem napędowym systemu jest charyzmatyczny wokalista Freddie Mercury. Pod koniec lat osiemdziesiątych zespół Queen odnosi sukces i płynie do sprawie rocka. Podczas dwugodzinnego seansu oglądamy paradoksalną wędrówkę zespołu na wierzch i spadek na samo dno lidera Freddiego Mercurego, który umiera na AIDS.

Energia, mnogość wpływów, głowy doskonałe pomysłów. Tak opowiadali o mężczyznach z zespołu ludzie, którzy otarli się o zgodę z nimi. W „Bohemian Rhapsody” zrozumiano to, co ważne, mianowicie że Queen nie byliśmy mężczyzny z robotniczego środowiska, dla których rock byłby przepustką do lepszego świata. To wykształceni, niezwykle inteligentni ludzie. John Deacon i Brian May obronili doktoraty, Roger Taylor był stomatologiem, Freddie studiował sztukę. Przynajmniej w filmie zespół przedstawiony jest jak świadomy siebie i prostej muzyki, droga, którą poznałeś i eksperymenty muzyczne.

Bohemian Rhapsody cały film pl

Freddie wskazany jest w obrazie z części ludzi, jacy go zawierali a którzy go kochali. Zagubiony człowiek próbujący poradzić sobie z samotnością – taki dostajemy wizerunek. Wyuzdany Freddy – jego nowa osobę, ulatnia się podczas filmu. A gdyby już pojawia się wyzwolony seksualnie Freddy, toż jego stanowisko jest przeważnie efektem zagubienia, narkotyków, złego wpływu innych. To szukanie pocieszenia po skończeniu przez ojca. To próba zabicia czasu między scenicznymi występami. To technologia na samotność. Film oszczędza nam spraw z publicznych toalet, w jakich lider zespołu odkrywał swoją właściwość. Dostajemy tylko nikłą sugestię i… klaps! Następna scena. Nie oglądamy narcyza, który używa co pragnie, nie patrząc na innych. Niewinny klaps w tył kelnera i… klaps! Freddie przeprasza, Freddiemu jest głupio. To zajmujące, że po nagonce na Hollywood i ogólnoświatowej akcji internetowej „Me too” oglądamy teraz w kinach film o ikonie wyuzdania. Zamkniętą w kaganiec i kierowaną na smyczy, ale jednak.

Queen wpuścił muzykę pod strzechę. Dźwignął słuchacza na poziom wyżej. To święte osiągnięcie. Warte pomnika w skóry filmu „Bohemian Rhapsody cały film pl”. Film z listem dużo jest wspólnego. Jest niczym seans spirytystyczny, którego projektem jest stworzenie powidoku po kimś, kto nie chce wyruszyć w niepamięć. Istnieje ponad magiczną rewią, pokazem iluzji i kuglarstwa. To mocny spektakl emocji. Jest jako „Twój Vincent”, jakiego projektem było ocieplenie wizerunku artysty.

O czym jest cały film Bohemian Rhapsody

Film zaskakuje na że tym, że znacznie szybko się rozkręca, co jest znakomitym zagraniem, bo nikt nie chodzi na „Bohemian Rhapsody cały film” z pasją oglądania kolejnej historii chłopaka, któremu ciężko się odnaleźć dodatkowo w budynku ale także w społeczeństwie. Freddie Mercury (Rami Malek) spotyka w moc szybko do systemu Smile, w którym wykorzystują Brian May (Gwilym Lee) i Roger Taylor (Ben Hardy). Poznaję również Mary (Lucy Boynton) i w niej się zakochuje. Wszelka fabuła pędzi tak mocno, że nagle dostajemy się w porządku powstawania pierwszej płyty Queen. Można zadać pytanie, czy tempo nie jest przypadkiem zbyt duże.

Kolejne wydarzenia nadal przestawiane są bardzo łatwo, przedzieramy się przez wzruszające sprawy z życia Freddiego, przez kłopoty z jego seksualnością, z systemem, z światem, aż w skutku przychodzimy do jego wady i akcji Live Aid. Film jest piękną laurką zdobiącą doświadczenia i wydatek w kompozycję nie tylko wokalisty, lecz też całego systemu. Chociaż ten kolejny rzeczywiście prowadzi na inny plan przy wielkiej grze Maleka i wielkim życiu Freddiego.

Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Bohemian Rhapsody
Original title Bohemian Rhapsody
IMDb Rating 8.0 409,775 votes
TMDb Rating 8 9,279 votes

Director

Bryan Singer
Director

Cast

Rami Malek isFreddie Mercury
Freddie Mercury
Gwilym Lee isBrian May
Brian May
Ben Hardy isRoger Taylor
Roger Taylor
Joseph Mazzello isJohn Deacon
John Deacon
Lucy Boynton isMary Austin
Mary Austin
Aidan Gillen isJohn Reid
John Reid
Allen Leech isPaul Prenter
Paul Prenter
Tom Hollander isJim Beach
Jim Beach
Mike Myers isRay Foster
Ray Foster
Aaron McCusker isJim Hutton
Jim Hutton

Similar titles

Pewnego razu w hollywood
Proceder
Ciche miejsce
Tentacles
Nowiny ze świata
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Dziewczyna z Tatuażem
Hugo i jego wynalazek
Odważni
Heks
Domek w górach
Chaco

(7) comments

 • Amelia 24 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  ⭐⭐⭐⭐⭐

 • Maurycy 25 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Ewidentnie polecam

 • Amelia 25 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Daje okejke!

 • ZiomalskiZiomek 28 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  ⭐⭐⭐⭐⭐

 • Michal93 28 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Bardzo wciągający

 • Frizek 28 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Daje okejke!

 • Gropi 29 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Opinie z filmwebu się sprawdziły 🙂

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

CDAFLIX.PL to darmowa platforma zawierająca informacje na której znajdziesz najnowsze filmy online. Na naszym serwisie znajdziesz nie tylko filmy online ale również seriale online. Ciesz się ogromną bazą najnowszych filmów online ! Pamiętaj ! Jeśli korzystasz z serwisu WWW.CDAFLIX.PL akceptujesz REGULAMIN korzystania z serwisu www.cdaflix.pl |