Video Sources 7365 Views

 • Server 1fireads.org
Kolejny film o Boracie [Borat 2]

Kolejny film o Boracie [Borat 2]

Oct. 23, 2020UK96 Min.R
Your rating: 0
7 3 votes

Synopsis

Borat 2 gdzie oglądać ?

Borat 2 cały film nie jest tak świeży jak Borat, ale należy się tego spodziewać. Koncepcja straciła swoją oryginalność; Aby to zrekompensować, Cohen stawia sobie większe cele za swoje figle: Mike Pence i Rudy Giuliani. Nigdy nie zbliża się do Pence’a, więc najlepsze, co otrzymujemy, to strzał z dużej odległości (częściowo zamieszanie, a częściowo irytacja). Z drugiej strony Giuliani… Dojdę do tego trochę później. Najlepsze sceny to wciąż te, w których Borat wchodzi w interakcję z „przeciętnymi” Amerykanami: chirurgiem plastycznym, ministrem antyaborcyjnym, kilkoma zwolennikami QAnon.

Śpiewa piosenkę o zaszczepieniu Obamie „grypy Wuhan”, wykonuje skandaliczny taniec z Bakalovą i odsuwa się na bok, by zwrócić jej uwagę, kiedy zwraca się do grupy konserwatywnych kobiet. Jest też scena, w której Borat, przebrany za karykaturalnego Żyda, wchodzi w interakcję z ocalałą z Holokaustu Judith Dim Evans. Trudno jest ustalić, w jakim stopniu niektóre wywiady są zaaranżowane lub zmanipulowane, ale jest to integralna część mistycyzmu Borata.

Jaki jest Borat 2 cały film ?

Historia, nawet jeśli ma znaczenie dla tego typu filmu, jest mniej więcej taka … Po spędzeniu ponad dziesięciu lat w więzieniu za skutki pierwszego filmu, Borat Sagdiyev (Sacha Baron Cohen) zostaje zwolniony pod warunkiem, że on wyjechał do Stanów Zjednoczonych i zaoferował Mike’owi Pence’owi łapówkę w ramach „Vice Premiere”.

Ta łapówka to wyjątkowa małpa. Kiedy szympans umiera w drodze do USA, plany się zmieniają i Borat otrzymuje zadanie poświęcenia swojej 15-letniej córki Tutar (w tej roli 24-letnia bułgarska aktorka Maria Bakalova). Kiedy próby przyciągnięcia Pence’a do swojej nieletniej żony okazują się nieskuteczne, Borat celuje nieco niżej – prawnik Donalda Trumpa, Rudy Giuliani. Jednak do tego czasu Tutar zasmakowała feminizmu i wolności i nie jest już na pokładzie, będąc własnością jej ojca.

Borat 2 – podsumowanie

Scena z Giulianim wzbudziła duże zainteresowanie mediów (darmowy marketing w najlepszym wydaniu), ale ci, którzy spodziewają się czegoś skandalicznego, mogą być rozczarowani. Podobnie jak wiele ofiar Borata, były burmistrz Nowego Jorku wydaje się być zdezorientowany sytuacją i stara się być jak najbardziej łaskawy wobec atrakcyjnego, młodego reportera, który przeprowadza z nim wywiad. Wyraźnie pochlebia mu jej pozorne zainteresowanie, a jego niezręczne, przerażające próby flirtowania są godne podziwu. Często przywoływany fragment z jego bawienia się spodniami jest niejednoznaczny, ale jego wyjaśnienie (że chował koszulę) wydaje się być odbiciem tego, co się dzieje. Biorąc to pod uwagę, zaskakujące jest, że Giuliani był na tyle nieostrożny, że znalazł się w tej sytuacji; ujawnia szokujący brak osądu ze strony wysoko postawionego urzędnika.

Kolejny film o Boracie [Borat 2]
Kolejny film o Boracie [Borat 2]
Kolejny film o Boracie [Borat 2]
Kolejny film o Boracie [Borat 2]
Kolejny film o Boracie [Borat 2]
Original title Borat Subsequent Moviefilm
IMDb Rating 6.9 59,378 votes
TMDb Rating 6.8 544 votes

Director

Cast

Sacha Baron Cohen isBorat Sagdiyev
Borat Sagdiyev
Maria Bakalova isTutar Sagdiyev
Tutar Sagdiyev
Mike Pence isSelf (uncredited)
Self (uncredited)
Rudolph Giuliani isSelf (uncredited)
Self (uncredited)
Dani Popescu isPremier Nazarbayevdx
Premier Nazarbayevdx
Manuel Vieru isDr. Yamak (Gypsy Tears)
Dr. Yamak (Gypsy Tears)
Miroslav Tolj isNursultan Tulyakbay
Nursultan Tulyakbay
Alin Popa isHueyLewis / Jeffrey Epstein Sagdiyev
HueyLewis / Jeffrey Epstein Sagdiyev

Similar titles

Złodziej i oszustka
Big Time Adolescence
Mayday
Kot w butach
Miłość do kwadratu
Zakochany bogacz
7 uczuć
Cindy La Regia
Psy i koty 3: Łapa w łapę
Rango
Zamiana Ciał
Kac Vegas w Bangkoku

(4) comments

 • Markooo 23 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Bardzo wciągający

 • Dawid98 25 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Fajny na wieczór!

 • Dawid98 27 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Dzieło!!

 • Frizek 29 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Bardzo wciągający

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

CDAFLIX.PL to darmowa platforma zawierająca informacje na której znajdziesz najnowsze filmy online. Na naszym serwisie znajdziesz nie tylko filmy online ale również seriale online. Ciesz się ogromną bazą najnowszych filmów online ! Pamiętaj ! Jeśli korzystasz z serwisu WWW.CDAFLIX.PL akceptujesz REGULAMIN korzystania z serwisu www.cdaflix.pl |