What's happening?

Serwery 147 Wyświetleń Zgłoś błąd

  • Server 1fireads.org
Ciche miejsce

Ciche miejsce

Nasłuchuj uważnie. Cisza pozwala przetrwać…Apr. 03, 2018USA90 Min.PG-13
Twoja ocena: 0
6 1 Ocena

Opis

Ciche miejsce – o czym jest ?

Ciche miejsce cały film w reżyserii Johna Krasińskiego to prawdziwy i napięty horror / thriller. Ma wyjątkowe założenie i fabułę. Układ fabularny został wykonany dobrze. Spektakle Johna Krasińskiego i Emily Blunt wraz z dziecięcymi aktorami są super. Reżyseria Krasińskiego jest „niesamowita”. Napięcie i dreszczyk emocji były naprawdę duże. To jest coś, czego nie widziałem w horrorze / thrillerze od dawna. Mówiąc o horrorze, to, co uważamy za „przerażające”, jest całkowicie subiektywne . Jeśli oglądasz to, żeby się trochę wyskoczyć lub zobaczyć ducha, to nie jest twój film. Jest wiele chwil, które dają nam poczucie nieoczekiwanego wejścia w paszczę śmierci. To były prawdziwe emocje. I , bohaterowie wiedzą, co ich zabije i dlaczego.

Tak więc za każdym razem, gdy mają miejsce takie rzeczy, napięcie jest wzmocnione (gra słów nie jest zamierzona) i to, czy im się uda w danym momencie, przeraża cię. Dla mnie wszystko, co utrzymuje jesteś przerażony, to prawdziwy horror niż niektóre ghosts i jumpscares, więc po dłuższym czasie dostałem swój „horror” w tym filmie. Nie chodzi o to, że nie ma żadnych fałszywych przerażeń, tylko jeden lub dwa. Kiedy coś pójdzie nie tak, możesz poczuć, jak się dzieje.

Podsumowanie – „ciche miejsce cały film”

To niesamowita reżyseria. To po prostu niesamowita, ekscytująca przejażdżka, aż dotrzemy do trzeciego aktu, w którym rzeczy po prostu zmieniają się w te same stare rzeczy „tatuś cię kocha”, a ostatnie chwile były nieco mniej satysfakcjonujące na ekscytującą przejażdżkę, której byliśmy świadkami przez większość filmu. Jest kilka znaczących dziur w fabule dotyczących „lepszego” miejsca, w którym powinni byli mieszkać, niektóre dźwięki nie mają znaczenia w kontekście własnych zasad filmu, sposobu, w jaki dużo jedzenia, lekarstw nie zużywa się po takim długi czas, zbierane plony (bez żadnego hałasu?) itd.

Ciche miejsce cały film pokazuje również pewne rzeczy, jakby próbował powiedzieć „widzisz, to jest urządzenie fabularne, patrz patrz ZOBACZ!” i faktycznie tak jest. Jedna fabuła z Emily Blunt i jej „najmłodszym dzieckiem” była czymś, co nie miało sensu, by być szczerym, zgodnie z własnymi zasadami filmu i było oczywiste, że zostanie rozegrane w dalszej części filmu. Sposób, w jaki to się rozegrało, był cholernie dobry, ale wiedzieliśmy, że coś z tym jest nie tak. To wszystko, co mogę powiedzieć i mam do powiedzenia na temat tego filmu, nie psując niczego. Jeśli obejrzysz film, będziesz wiedział, na co wskazuję. W sumie nie mogę przeoczyć wad, ale stary, świetnie się bawiłem oglądając film. Jest wadliwa, ale intrygująca. To chyba pierwszy film Krasińskiego, który tak bardzo mi się podobał. Widziałem jeden lub dwa inne filmy, które nakręcił kilka lat temu. Co najmniej zapomnieli. To było przynajmniej niezapomniane i miłe.

Ciche miejsce
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Ciche miejsce
Oryginalny tytuł A Quiet Place
Ocena IMDb 7.5 386,794 głosy
Ocena na TMDb 7.3 8,439 głosy

Director

Obsada

Emily Blunt isEvelyn Abbott
Evelyn Abbott
John Krasinski isLee Abbott
Lee Abbott
Millicent Simmonds isRegan Abbott
Regan Abbott
Noah Jupe isMarcus Abbott
Marcus Abbott
Cade Woodward isBeau Abbott
Beau Abbott
Leon Russom isMan in the Woods
Man in the Woods
Doris McCarthy isWoman in the Woods (uncredited)
Woman in the Woods (uncredited)
Evangelina Cavoli isBaby Abbott (uncredited)
Baby Abbott (uncredited)
Ezekiel Cavoli isBaby Abbott (uncredited)
Baby Abbott (uncredited)
Rhoda Pell isOld Man's Dead Wife (uncredited)
Old Man's Dead Wife (uncredited)
Udostępniono2

Podobne tytuły

Padlina
Wykopaliska
To Rozdział 2
Giganci ze stali
Gwiezdne Wojny: Część VIII – Ostatni Jedi
Jestem matką
Odważni
Czarna Pantera
Tożsamość strachu
Rytuał
Nowi mutanci
Pacto de fuga

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published