What's happening?

Czarownica 2

Czarownica 2

Oct. 16, 2019USA118 Min.PG
Twoja ocena: 0
7,8 8 Oceny

Opis

Gdzie obejrzeć cały film czarownica 2 ?

Jak wiemy, Czarownica 2 cały film online przygotowała się szczęśliwie, a pozornie niegodziwa Diabolina wykazała się trudnością w sensie rzeczy ładną i zdolną do szczerej, zdejmującej złe uroki miłości. Od wydarzeń z grupie pierwszej (będących podstawę legendy opowiadanej i przez mieszkańców filmowego świata) minęło kilka lat. Księżniczka Aurora została protektorką Kniei i okolic zamieszkałych przez magiczne, baśniowe stwory. Niestety, kiedy się okazuje, historia przebudzenia Śpiącej Królewny nie wszędzie prowadzona jest zgodnie z prawdą. Dajmy na to, w królestwie, z którego powstaje wielka miłość Aurory, książę Filip, nie wszyscy nauką o nawróceniu Diaboliny. Mieszkańcy budynku i okolic wciąż uważają ją jako mroczną, krwiożerczą wiedźmę. Nie aby byli mocno z prawdy, ale hej, wszystek jest jednak dobrze niż samo oblicze!

Czarownica 2 cały film online – czy warto obejrzeć ?

Nie czarujmy się, to natomiast często Angelina Jolie odpowiedzialna była za międzynarodowy sukces „Czarownicy” – 758 mln dolarów zysku, przy niemal czterokrotnie mniejszym budżecie, to całkowicie niezły efekt. Jej bohaterka skradła dla siebie wszystek film. Bo natomiast nie Elle Fanning w gospodarki niewinnej królewny Aurory, ani nawet nie tercet broniących jej bezpieczeństwa rozgadanych wróżek. Sam Riley jako neurotycznie zabawny kruk Diaval, sojusznik Czarownicy, był tu miłym, potrzebnym, ale ale tylko dodatkiem. Wszyscy oni przekazują w „czarownica 2 cały film online”, w naszym tłumaczeniu pozbawionej podtytyłu „Mistress of Evil”, czyli „Pani zła”.

Czym jest Czarownica 2 online lektor pl ?

Szczegóły kontynuacji są jak dotąd niewielkie, tylko będzie wymagało zawierania sojuszów przez Maleficent i Aurora w charakterze zwalczania nowych wrogów. Zaprezentowało się również, że propozycja małżeństwa księcia Phillipa z Aurorą liczy na ostatnim, by naprawdę wprowadzać w handel. Co powiedzieli członkowie obsady o Maleficent: Mistress of Evil? Angelina Jolie powiedziała, że ​​u podstaw: „W współczesnym filmie stawiamy pytanie:„ czy Maleficent jest całkiem dobra, by być matką Aurory? ”

W CinemaCon w 2019 roku Elle Fanning powiedziała: „Aurora i Maleficent naprawdę znacznie się kochają, lecz jest pomiędzy nimi ogromna różnica. Maleficent jest zawsze trochę nieufny wobec ludzi. Aurora radzi sobie z obowiązkiem wejścia w to ostatnie życie. Radzi sobie po to, by bronić się tym króliczkiem, jaki nie jest tym, czym stanowi Aurora. ”

Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Oryginalny tytuł Maleficent: Mistress of Evil
Ocena IMDb 6.7 54,434 głosy
Ocena na TMDb 7.2 1,837 głosy

Director

Obsada

Angelina Jolie isMaleficent
Maleficent
Elle Fanning isPrincess Aurora
Princess Aurora
Michelle Pfeiffer isQueen Ingrith
Queen Ingrith
Harris Dickinson isPrince Phillip
Prince Phillip
Sam Riley isDiaval
Diaval
David Gyasi isPercival
Percival
Udostępniono4

Podobne tytuły

Doktor Dolittle
Mission: Impossible – Ghost Protocol
Scooby-Doo!
Paul
Tentacles
Aladyn
Naprzód
Następcy 3
Gwiezdne wojny: Część IX – Skywalker. Odrodzenie
Auta 2
Wonder Woman 1984
Co w duszy gra

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published