Czarownica 2

Czarownica 2

Oct. 16, 2019USA118 Min.PG
Your rating: 0
8,2 15 votes

Synopsis

Gdzie obejrzeć cały film czarownica 2 ?

Jak wiemy, Czarownica 2 cały film online przygotowała się szczęśliwie, a pozornie niegodziwa Diabolina wykazała się trudnością w sensie rzeczy ładną i zdolną do szczerej, zdejmującej złe uroki miłości. Od wydarzeń z grupie pierwszej (będących podstawę legendy opowiadanej i przez mieszkańców filmowego świata) minęło kilka lat. Księżniczka Aurora została protektorką Kniei i okolic zamieszkałych przez magiczne, baśniowe stwory. Niestety, kiedy się okazuje, historia przebudzenia Śpiącej Królewny nie wszędzie prowadzona jest zgodnie z prawdą. Dajmy na to, w królestwie, z którego powstaje wielka miłość Aurory, książę Filip, nie wszyscy nauką o nawróceniu Diaboliny. Mieszkańcy budynku i okolic wciąż uważają ją jako mroczną, krwiożerczą wiedźmę. Nie aby byli mocno z prawdy, ale hej, wszystek jest jednak dobrze niż samo oblicze!

Czarownica 2 cały film online – czy warto obejrzeć ?

Nie czarujmy się, to natomiast często Angelina Jolie odpowiedzialna była za międzynarodowy sukces „Czarownicy” – 758 mln dolarów zysku, przy niemal czterokrotnie mniejszym budżecie, to całkowicie niezły efekt. Jej bohaterka skradła dla siebie wszystek film. Bo natomiast nie Elle Fanning w gospodarki niewinnej królewny Aurory, ani nawet nie tercet broniących jej bezpieczeństwa rozgadanych wróżek. Sam Riley jako neurotycznie zabawny kruk Diaval, sojusznik Czarownicy, był tu miłym, potrzebnym, ale ale tylko dodatkiem. Wszyscy oni przekazują w „czarownica 2 cały film online”, w naszym tłumaczeniu pozbawionej podtytyłu „Mistress of Evil”, czyli „Pani zła”.

Czym jest Czarownica 2 online lektor pl ?

Szczegóły kontynuacji są jak dotąd niewielkie, tylko będzie wymagało zawierania sojuszów przez Maleficent i Aurora w charakterze zwalczania nowych wrogów. Zaprezentowało się również, że propozycja małżeństwa księcia Phillipa z Aurorą liczy na ostatnim, by naprawdę wprowadzać w handel. Co powiedzieli członkowie obsady o Maleficent: Mistress of Evil? Angelina Jolie powiedziała, że ​​u podstaw: „W współczesnym filmie stawiamy pytanie:„ czy Maleficent jest całkiem dobra, by być matką Aurory? ”

W CinemaCon w 2019 roku Elle Fanning powiedziała: „Aurora i Maleficent naprawdę znacznie się kochają, lecz jest pomiędzy nimi ogromna różnica. Maleficent jest zawsze trochę nieufny wobec ludzi. Aurora radzi sobie z obowiązkiem wejścia w to ostatnie życie. Radzi sobie po to, by bronić się tym króliczkiem, jaki nie jest tym, czym stanowi Aurora. ”

Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Czarownica 2
Original title Maleficent: Mistress of Evil
IMDb Rating 6.7 54,434 votes
TMDb Rating 7.2 1,837 votes

Director

Cast

Angelina Jolie isMaleficent
Maleficent
Elle Fanning isPrincess Aurora
Princess Aurora
Michelle Pfeiffer isQueen Ingrith
Queen Ingrith
Harris Dickinson isPrince Phillip
Prince Phillip
Sam Riley isDiaval
Diaval
David Gyasi isPercival
Percival

Similar titles

Polowanie na czarownice
Pan Jangle i świąteczna podróż
Szybcy i Wściekli Hobbs i Shaw
Aladyn
Sposób na świętego
Mali agenci. Wyścig z czasem
Jiu Jitsu
Tom & Jerry
Think Like a Dog
Historia Kopciuszka: Świąteczne życzenie
Mulan
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob