Video Sources 2418 Views

  • Futro z misia cały filmlnaff.pl
Futro z misia

Futro z misia

Dec. 25, 2019PolandPG
Your rating: 0
6,7 3 votes

Synopsis

Gdzie obejrzeć Futro z misia cały film ?

Przyznam, że Futro z misia cały film mnie zaskoczył. Spodziewałam się kompletnej chały, a nie jest przecież tak źle. Ale czy dobrze? Jak wspomniałam, Futro z misia online bardzo śmiało nawiązuje do filmu Chłopaki nie płaczą i zdecydowanie chce być jego duchowym spadkobiercą. Twórcom marzy się pewnie podobna kultowość i miłość Polaków. Nie wykorzystujmy się, Chłopaki nie płaczą to nie jest film wybitny, wart każdej nagrody i peanów. A to dobra produkcja, która na lata pozostała i że na długo pozostanie w postaci naszego narodu.

A Futro z misia cały film? Nie sypie mi się. Mam wrażenie, że tegoroczny film jest po prostu… głupszy. Powinnam się tu zapewne czepiać najpierw fabuły. Nie jest zbyt kreatywna, a zaczyna się do przodu niemal wyłącznie dzięki idiotycznym decyzjom bohaterów albo splotom skrajnych przypadków. Ale czy naprawdę ktokolwiek spodziewał się tu porywającej historii i niesamowitych zwrotów akcji? Pewnie, że nie. Jeśli nie lubicie, gdy historia w filmie robi z was idiotów, odpuśćcie sobie Futro z misia cały film. Jeśli jednak w historiach nie jest toż dla was priorytet, możecie brać film pod uwagę.

Futro z misia cały film to nowa fajna polska komedia

Zdaję sobie sprawę, że będąc aktorem i będąc z grania w filmach że jest odmówić udziału w celu zapewne sympatycznego i lubianego kolegi, ale czasem lepiej i dla niego tegoż jest właśnie mu odmówić. W „Futro z misia cały film” zebrała się stara gwardia (z kilkoma nowinkami) aktorów sprawdzonych w przedsięwzięciach z roku 2000 i innych, ale wszyscy grają źle – albo bez energii i wiary w nasze zadania odbębniają robotę (np. Przemysław Sadowski, Edward Linde-Lubaszenko, Artur Dziurman, Piotr Gąsowski), albo nie dostrzegają różnicy między brawurą a tandetnym przerysowaniem (np. Piotr Nowak, Izabella Miko, Dorota Chotecka), albo zatrważająco są w parodię aktorstwa (Olaf Lubaszenko).

Profesjonalnie wykonali jedynie tyle, ile należało Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Kiersznowski, Marek Siudym i nawet do pewnego stopnia broni się, nie przekraczając swych ograniczeń i nie rozpędzając się zbytnio (choć chwilami widać, że powstrzymuje się z trudem) w stronę Sławomira – Sławomir Zapała. Dzięki filmowi Futro z misia cały film dowiemy się, że życie to striptiz transwestyty, herbatka z morwy białej jest moczopędna i że po załatwieniu sprawy przy pisuarze należy spuścić wodę.

Kto lubi, pośmieje się ze słowa „dupa”, innego pocieszą białe skarpety w sandałach u „gangusa”. Całość robi wrażenie zakleszczenia w filmowej rzeczywistości sprzed dwudziestu lat, z zupełnym pominięciem faktu, iż sporo się od tamtego czasu zmieniło. Nawet Zakopane, którym rządzi Nerwowy, składa się tak, jak by „zakopianka” nadal miała tylko jeden pas ruchu i wędrowały nią stada owiec. Znając krewkość mieszkańców Podhala, że to oznaczać wieloletni zakaz wkraczania przedstawicieli ekipy filmowej do stolicy polskich Tatr…

Może Cię zainteresować:

Futro z misia
Original title Futro z misia
IMDb Rating 3.6 224 votes
TMDb Rating 3.8 6 votes

Director

Cast

Similar titles

Dopóki ślub nas nie rozłączy
Psy i koty 3: Łapa w łapę
KRUDOWIE 2: NOWA ERA
Kolejny film o Boracie [Borat 2]
Nobody
Kuloodporni 2
Zakochany do szaleństwa
Isi & Ossi
Kraina lodu 2
La funeraria
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
Doktor Dolittle

(3) comments

  • Wiktoria 26 sierpnia, 2021 Odpowiedz

    Bardzo wciągający

  • Amelia 28 sierpnia, 2021 Odpowiedz

    bardzo ciekawa fabuła i ogólnie pomysł

  • Fratek937 28 sierpnia, 2021 Odpowiedz

    Jedna z najlepszych pozycji

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

CDAFLIX.PL to darmowa platforma zawierająca informacje na której znajdziesz najnowsze filmy online. Na naszym serwisie znajdziesz nie tylko filmy online ale również seriale online. Ciesz się ogromną bazą najnowszych filmów online ! Pamiętaj ! Jeśli korzystasz z serwisu WWW.CDAFLIX.PL akceptujesz REGULAMIN korzystania z serwisu www.cdaflix.pl |