What's happening?

Serwery 1974 Wyświetleń Zgłoś błąd

  • Futro z misia cały filmlnaff.pl
Futro z misia

Futro z misia

Dec. 25, 2019PolandPG
Twoja ocena: 0
5 2 Oceny

Director

Obsada

Opis

Gdzie obejrzeć Futro z misia cały film ?

Przyznam, że Futro z misia cały film mnie zaskoczył. Spodziewałam się kompletnej chały, a nie jest przecież tak źle. Ale czy dobrze? Jak wspomniałam, Futro z misia online bardzo śmiało nawiązuje do filmu Chłopaki nie płaczą i zdecydowanie chce być jego duchowym spadkobiercą. Twórcom marzy się pewnie podobna kultowość i miłość Polaków. Nie wykorzystujmy się, Chłopaki nie płaczą to nie jest film wybitny, wart każdej nagrody i peanów. A to dobra produkcja, która na lata pozostała i że na długo pozostanie w postaci naszego narodu.

A Futro z misia cały film? Nie sypie mi się. Mam wrażenie, że tegoroczny film jest po prostu… głupszy. Powinnam się tu zapewne czepiać najpierw fabuły. Nie jest zbyt kreatywna, a zaczyna się do przodu niemal wyłącznie dzięki idiotycznym decyzjom bohaterów albo splotom skrajnych przypadków. Ale czy naprawdę ktokolwiek spodziewał się tu porywającej historii i niesamowitych zwrotów akcji? Pewnie, że nie. Jeśli nie lubicie, gdy historia w filmie robi z was idiotów, odpuśćcie sobie Futro z misia cały film. Jeśli jednak w historiach nie jest toż dla was priorytet, możecie brać film pod uwagę.

Futro z misia cały film to nowa fajna polska komedia

Zdaję sobie sprawę, że będąc aktorem i będąc z grania w filmach że jest odmówić udziału w celu zapewne sympatycznego i lubianego kolegi, ale czasem lepiej i dla niego tegoż jest właśnie mu odmówić. W „Futro z misia cały film” zebrała się stara gwardia (z kilkoma nowinkami) aktorów sprawdzonych w przedsięwzięciach z roku 2000 i innych, ale wszyscy grają źle – albo bez energii i wiary w nasze zadania odbębniają robotę (np. Przemysław Sadowski, Edward Linde-Lubaszenko, Artur Dziurman, Piotr Gąsowski), albo nie dostrzegają różnicy między brawurą a tandetnym przerysowaniem (np. Piotr Nowak, Izabella Miko, Dorota Chotecka), albo zatrważająco są w parodię aktorstwa (Olaf Lubaszenko).

Profesjonalnie wykonali jedynie tyle, ile należało Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Kiersznowski, Marek Siudym i nawet do pewnego stopnia broni się, nie przekraczając swych ograniczeń i nie rozpędzając się zbytnio (choć chwilami widać, że powstrzymuje się z trudem) w stronę Sławomira – Sławomir Zapała. Dzięki filmowi Futro z misia cały film dowiemy się, że życie to striptiz transwestyty, herbatka z morwy białej jest moczopędna i że po załatwieniu sprawy przy pisuarze należy spuścić wodę.

Kto lubi, pośmieje się ze słowa „dupa”, innego pocieszą białe skarpety w sandałach u „gangusa”. Całość robi wrażenie zakleszczenia w filmowej rzeczywistości sprzed dwudziestu lat, z zupełnym pominięciem faktu, iż sporo się od tamtego czasu zmieniło. Nawet Zakopane, którym rządzi Nerwowy, składa się tak, jak by „zakopianka” nadal miała tylko jeden pas ruchu i wędrowały nią stada owiec. Znając krewkość mieszkańców Podhala, że to oznaczać wieloletni zakaz wkraczania przedstawicieli ekipy filmowej do stolicy polskich Tatr…

Może Cię zainteresować:

Futro z misia
Oryginalny tytuł Futro z misia
Ocena IMDb 3.6 224 głosy
Ocena na TMDb 3.8 6 głosy
Komentarze (96)
Michalina Prokop
Nawet spoko film. Taki tylko do zabicia czasu 😃
Lidia Adamczyk
O filmie dowiedziałam się z TMDB i przyznam że jest naprawdę warty uwagi ! ❤
Krystian Maciejewski
Czy wy również uważacie że czegoś brakuje w tym filmie?
Natasza Kowalska
Oj tak ! Jak najbardziej ✋
Karolina Pawlak
Bardzo dobry film w świetnej jakości. Świetnie ogląda się na projektorze. 😉
Dawid Sobczak
Dawno nie było tak dobrego filmu 😁
Wojciech Szymański
DNO!!!! 🤮
Bogumiła Dudek
Warto oglądać ?
Aniela Jabłońska
To zależy tylko od Ciebie i od twojego gustu 😋
Jurek Walczak
Fajny film, fajny portal gdzie można oglądać najnowsze filmy online. Polecam 💪
Udostępniono6

Podobne tytuły

7 uczuć
Joker 2019
Psy 3: W imię zasad
Uczciwy złodziej
Pitbull. Nowe porządki
Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze
Irlandczyk 2019
Bad Boys for Life
Ptaki Nocy (i fantastyczna emancypacja pewnej Harley Quinn)
SONIC. Szybki jak błyskawica
Flora & Ulysses
Na bank się uda

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website