What's happening?

Serwery 2374 Wyświetleń Zgłoś błąd

  • Futro z misia cały filmlnaff.pl
Futro z misia

Futro z misia

Dec. 25, 2019PolandPG
Twoja ocena: 0
5 2 Oceny

Opis

Gdzie obejrzeć Futro z misia cały film ?

Przyznam, że Futro z misia cały film mnie zaskoczył. Spodziewałam się kompletnej chały, a nie jest przecież tak źle. Ale czy dobrze? Jak wspomniałam, Futro z misia online bardzo śmiało nawiązuje do filmu Chłopaki nie płaczą i zdecydowanie chce być jego duchowym spadkobiercą. Twórcom marzy się pewnie podobna kultowość i miłość Polaków. Nie wykorzystujmy się, Chłopaki nie płaczą to nie jest film wybitny, wart każdej nagrody i peanów. A to dobra produkcja, która na lata pozostała i że na długo pozostanie w postaci naszego narodu.

A Futro z misia cały film? Nie sypie mi się. Mam wrażenie, że tegoroczny film jest po prostu… głupszy. Powinnam się tu zapewne czepiać najpierw fabuły. Nie jest zbyt kreatywna, a zaczyna się do przodu niemal wyłącznie dzięki idiotycznym decyzjom bohaterów albo splotom skrajnych przypadków. Ale czy naprawdę ktokolwiek spodziewał się tu porywającej historii i niesamowitych zwrotów akcji? Pewnie, że nie. Jeśli nie lubicie, gdy historia w filmie robi z was idiotów, odpuśćcie sobie Futro z misia cały film. Jeśli jednak w historiach nie jest toż dla was priorytet, możecie brać film pod uwagę.

Futro z misia cały film to nowa fajna polska komedia

Zdaję sobie sprawę, że będąc aktorem i będąc z grania w filmach że jest odmówić udziału w celu zapewne sympatycznego i lubianego kolegi, ale czasem lepiej i dla niego tegoż jest właśnie mu odmówić. W „Futro z misia cały film” zebrała się stara gwardia (z kilkoma nowinkami) aktorów sprawdzonych w przedsięwzięciach z roku 2000 i innych, ale wszyscy grają źle – albo bez energii i wiary w nasze zadania odbębniają robotę (np. Przemysław Sadowski, Edward Linde-Lubaszenko, Artur Dziurman, Piotr Gąsowski), albo nie dostrzegają różnicy między brawurą a tandetnym przerysowaniem (np. Piotr Nowak, Izabella Miko, Dorota Chotecka), albo zatrważająco są w parodię aktorstwa (Olaf Lubaszenko).

Profesjonalnie wykonali jedynie tyle, ile należało Mirosław Zbrojewicz, Krzysztof Kiersznowski, Marek Siudym i nawet do pewnego stopnia broni się, nie przekraczając swych ograniczeń i nie rozpędzając się zbytnio (choć chwilami widać, że powstrzymuje się z trudem) w stronę Sławomira – Sławomir Zapała. Dzięki filmowi Futro z misia cały film dowiemy się, że życie to striptiz transwestyty, herbatka z morwy białej jest moczopędna i że po załatwieniu sprawy przy pisuarze należy spuścić wodę.

Kto lubi, pośmieje się ze słowa „dupa”, innego pocieszą białe skarpety w sandałach u „gangusa”. Całość robi wrażenie zakleszczenia w filmowej rzeczywistości sprzed dwudziestu lat, z zupełnym pominięciem faktu, iż sporo się od tamtego czasu zmieniło. Nawet Zakopane, którym rządzi Nerwowy, składa się tak, jak by „zakopianka” nadal miała tylko jeden pas ruchu i wędrowały nią stada owiec. Znając krewkość mieszkańców Podhala, że to oznaczać wieloletni zakaz wkraczania przedstawicieli ekipy filmowej do stolicy polskich Tatr…

Może Cię zainteresować:

Futro z misia
Oryginalny tytuł Futro z misia
Ocena IMDb 3.6 224 głosy
Ocena na TMDb 3.8 6 głosy

Director

Obsada

Udostępniono7

Podobne tytuły

Sekretne życie zwierzaków domowych 2
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob
Miłość do kwadratu
SpongeBob Film: Na ratunek
The Highwaymen
Naprzód
Sky Sharks
Dziewczyna z Tatuażem
John Wick 3
Zmiana
Sześcioraczki
Do wszystkich chłopców: Zawsze i na zawsze

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published