Video Sources 5624 Views

 • Jak zostałem gangsterem cały film onlinelnaff.pl
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa

Jan. 02, 2020Poland140 Min.PG
Your rating: 4
8,6 7 votes

Synopsis

Gdzie oglądać Jak zostałem gangsterem cały film online

„Jak zostałem gangsterem cały film online” to ekranizacja o dobrzy i miłości w czasach, w jakich pozwolenie sobie na emocje może wykazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby – najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Akcja filmu zaczyna się w latach 70-tych – już wtedy młody Bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wraz z przyjacielem buduje własną armię. Oparta na faktach historia Bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem. Finał tej spraw nie został jednak napisany pociskami i krwią – czasem słowo rani mocniej niż kula, a miłość i przyjaźń mogą być lekarstwem, nawet w najbardziej okrutnych rękach.

Już 3 stycznia w polskich kinach ukaże się film Jak stał gangsterem. Historia prawdziwa. W ostatniej polskiej produkcji zobaczymy Marcina Kowalczyka w skóry mafioso, który debiutuje na całym ekranie. Nie wyjdzie też Natalii Szroeder i Natalii Siwiec. Kiedy zobaczyłem scenariusz to zauważył, że po raz pierwszy w naszym kinie wspominano o byciu gangstera dodatkowo nie istniała więc szeroka interpretacja ani inspiracja. To wszystko fakty, potwierdzone wiedze z podstawowej ręki. Dodatkowo nie przez pracowników, którzy odpowiadali, że coś widzieli albo, że coś słyszeli.Jak zostałem gangsterem cały film online – Historia opowiedziana przez pewnego gangstera.

Film wybór lepszy niż produkcja Vegi, czyli film Polityka.

To wyjątkowy film, który podbije polskie kino. To świetna opowieść o przyjaźni i delikatni okrutnego mężczyzny, na jaką możemy spojrzeć za 40 lat. Jak zostałem gangsterem. Historia ważna to obraz o mili i życzliwości w sezonach, w jakich tragiczne potrafi żyć pozwalanie sobie na uczucia. W działaniu gangstera nie wolno korzystać w sobie uczuć. Szybko je później można wykorzystać przeciw komuś. W byciu bohatera rolę odgrywają tylko dwie osoby. Istnieje wówczas najprzyjemniejsza kobieta i bliska kobieta. Jego świat został opanowany przez przemoc. Film tworzy się w latach siedemdziesiątych. Młody bohater wie, że adrenalina smakuje lepiej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa także pragnienie pieniędzy, siły i wyższości. Komunikuje się ciekawie prawda? Dobrym polskim filmem, jaki będzie mógł spośród obecnym konkurować to zapewne Psy 3: W imię zasad.

Dużo mocniejszy film, niż prace Patryka Vegi

To szybko się stało! Dokładnie 12 grudnia w warszawskim kinie Helios Blue City zrobiła się uroczysta premiera filmu. Oczywiście mowa o filmie Jak stała gangsterem. Historia prawdziwa. Twórcy w raz z obsługą wzięli wkład w bieżącym zagadnieniu. W wartości głównej oczywiście Marcin Kowalczyk i partnerzy. W obsadzie możemy same zobaczyć takich artystów jak: Tomasz Włosok, Natalia Szroeder, Natalia Siwiec, Józef Pawłowski, Janusz Chabior i Piotr Rogucki. Zaproszono także inne gwiazdy, w tym Blankę Lipińską, Mameda Khalidova, Erica Lubosa, Karolinę Gilon, Klaudię El Dursi, Basię „Candy Girl” Hetmańską, Magdalenę Pieczonkę, Katarzynę Wołejnio. Z takim sklepem film nie zapewne żyć niewielki. Zatem będzie po prostu mówiąc potocznie, petarda!

Fabuła filmu Jak zostałem gangsterem cda w skrócie

To film o ludziach przebywających w terminach, w jakich wypełnia się, że potrafisz kontrolować wszystko, nawet wszystek świat. Było się to w moc krajach na wszelkim świecie. Jak dokładnie znamy mafia była nad władzą, nad państwem.Tak jest od zawsze. Politycy także inni wszyscy na wysokich szczeblach są skorumpowani. Tak toż policjanci i nie tylko. Polscy gangsterzy w chwili, jak mogli już być na wierzchu, walczyli między sobą, a tymże jednym rozwalili własną strukturę. Zresztą wszyscy właściwie to świadomością, że żeby nie to, to było by zupełnie inaczej.

Talent gangsterski naszego mafioso kwitnie. Wraz z znajomym buduje własną armię. Takie swoje małe wojsko, które z okresem bardzo się rozrasta. Oparta na faktach opowieść bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów. Pokazuje jak spróbowali to wszystko. Pokazuje jak założyli organizację przestępczą, która przez pewien moment rządziła całym krajem. Jednak efekt tej spraw nie został napisany kulami i krwią. Jak wiecie czasem określenie to boli bardziej niż kula. Słowa potrafią zranić najbardziej. Jedynie miłość i miłość mogą stanowić lekarstwem na to wszystko. Film spodoba się pewnie wielu polakom. Nie jest ostatnie jakaś kiczowata historia. Poznamy dokładnie mafijną organizację oczywiście jak pokazuje ją stary mafioso.

 

Szukasz czegoś podobnego zobacz Proceder online

 

Original title Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
IMDb Rating 7.0 258 votes
TMDb Rating 9.1 5 votes

Similar titles

Drive
Tożsamość strachu
Rambo: Ostatnia Krew
Ad Astra
Na rauszu
Kler
Sabat sióstr
Zew krwi
Geneza Planety Małp
Agent XXL Rodzinny Interes
Betonowe złoto
Zielony Szerszeń

(6) comments

 • ZiomalskiZiomek 24 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Opinie z filmwebu się sprawdziły 🙂

 • Markooo 25 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  bardzo ciekawa fabuła i ogólnie pomysł

 • Amelia 25 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Dzieło!!

 • Michalina Korek 26 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Daje okejke!

 • Fratek937 28 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Daje okejke!

 • Maurycy 29 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Opinie z filmwebu się sprawdziły 🙂

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

CDAFLIX.PL to darmowa platforma zawierająca informacje na której znajdziesz najnowsze filmy online. Na naszym serwisie znajdziesz nie tylko filmy online ale również seriale online. Ciesz się ogromną bazą najnowszych filmów online ! Pamiętaj ! Jeśli korzystasz z serwisu WWW.CDAFLIX.PL akceptujesz REGULAMIN korzystania z serwisu www.cdaflix.pl |