Mayday 2020

Mayday 2020

Mam jeden problem.. dwie żony!113 Min.
Twoja ocena: 7
7.6 8
Co się stało ?

Opis

O czym jest Mayday 2020 cały film online ?

Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest panem Basi (Anna Dereszowska), z którą trwa w Warszawie i… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą daje piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o stanowieniu tej innej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy jednego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś spośród jego jedynych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na wesele z uwagą przynosi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz).Mayday 2020 cały film online to lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich często… oraz wtedy właśnie początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie korzystało duże skutki!

Gdzie obejrzeć cały film Mayday 2020 online?

Można śmiało stwierdzić, że jakaś z najskuteczniejszych polskich komedii została właśnie nakręcona. To rzeczywiście cały film Mayday 2020 cały film online. To film reżysera takich hitów jak Planeta Singli 2 i Planeta Singli 3, a także współautor hitów Lejdis i Śniadanie do łóżka. Scenariusz filmu oparty był na pracy, która podbiła serca widzów na całkowitym świecie. Sprawił więc od europejskich stolic po nowojorski Broadway. Czyli teraz ta dana powinna nam oddać do zrozumienia, że ten obraz jest wyjątkowy. W jednej Polsce występował tysiące razy w kilkudziesięciu teatrach w wszystkim świata. To zapewne najśmieszniejsza komedia roku 2020. To stosunkowo odważne słowa, a sami sprawdzimy gdy będzie rzeczywiście.

Mayday 2020 cały film online to obraz oparty na utworze o tym jedynym tytule. Bardzo będzie mu pobić filmy, które też wyszły w obecnym roku. Mowa oczywiście o filmie Jak zostałem gangsterem i Psy 3: W imię zasad. Moim zdaniem to sama z najpiękniejszych sprawy na świecie! Uwierzcie w moje słowa, bo z czasów takich grze jak Poranek kojota czy Pany nie płaczą byłem nastawiony sceptycznie do naszych komedii. Cały film opowiada historię taksówkarza, który wykonywa podwójne życie. Manewruje między dwoma kobietami. Po wypadku jego tajemnica wydaje na świadomości a pełne życie przesuwa się do głowy nogami. Jak teraz wytłumaczyć fakt mienia dwóch kobiet na raz? Dodam, że tkwimy w państwie monogamistycznym.

Jeden z piękniejszych polskich filmów to zapewne Mayday 2020

Jak udaje się oszukać aż dwie osoby jednocześnie? Janek (Piotr Adamczyk) wiedzie podwójne życie. Niewątpliwie jest panem Basi (Anna Dereszowska), z którą jest w Warszawie, a także mężem Marysi (Weronika Książkiewicz), z jaką wyróżnia piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna kobieta nie wie nic o istnieniu drugiej. Dzięki odpowiedniemu manewrowaniu między dwiema osobami wszystko stanowi w składzie. Nie odda się długo utrzymywać takiej tajemnicy. Kłamstwo ma krótkie nogi i prawo zawsze pójdzie na jaw. Myślcie o tym.

Ryzyko, że jeden z jego ulubionych dowie się o podwójnym związku, dramatycznie wzrasta, a bohater nie ma wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście chroni mu jego przyjaciel Staszek (Adam Woronowicz). Jednak pewnych przyjaciół znajduje się w trosce. Niestety lawina wydarzeń, błędów i zwrotów akcji prześcignie ich moc razy, natomiast wtedy tylko początek problemów. Czy Wasz przyjaciel pomógłby Wam ukryć takie kłamstwo? Co wymyślą dwaj mężczyźni? Czy kobiety uwierzą w obecne kłamstwo? Czy rzeczywiście pójdzie na jaw? Jak wtedy wszystko się skończy? Przekonaj się sam, bo film naprawdę warto obejrzeć. Następny rok da nam wszystko, co najciekawsze, przyniesie jeszcze wiele śmiechu. Szczęśliwego następnego roku!

Original title Mayday

Reżyser

Reżyser

Obsada

Napisz coś

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website