Video Sources 1908 Views

 • Watch traileryoutube.com
 • Mayday onlinefireads.org
Mayday

Mayday

Mam jeden problem.. dwie żony!Jan. 10, 2020Poland113 Min.PG
Your rating: 0
8,5 2 votes

Synopsis

O czym jest Mayday online cały film ?

Bohater „Mayday online ” (Piotr Adamczyk) toż chłop o poprawnym imieniu i nienaturalnym życiorysie. Jan Kowalski tworzy dwa zamki (indywidualny w Rozalinie, nowy w Stolicy) dwie kobiety (obrotną bizneswoman i zmysłową masażystkę). Też dostatecznie mocno szczęścia, żeby przez pięć lat powodzeniem ukrywać przed światem bigamię. Miłosna układanka zaczyna drgać w pracach. Kochliwy taksówkarz pada ofiarą zamachu natomiast w rezultacie poznaje się na przypadku organów ścigania i przedstawicieli półświatka. Z odsieczą rusza niegdyś jego najwspanialszy towarzysz Staszek (Adam Woronowicz) – pasjonat motoryzacji także mody vintage, złoty zwycięzca w marnowaniu życia. Realizuje się konflikt z porządkiem, jakiego niepowodzenie grozi naruszeniem nie jedynie paru serc, ale także kości.

Gdzie obejrzeć cały film Mayday 2020 online?

Wprawdzie z pozoru umieszcza się, że taka scena będzie samograjem toż bynajmniej w rękach jedna Akina przegrała ona współczesne. Rzeczywiście wspaniale wybrzmiewało na deskach teatralnych – dobrze funkcjonujący humor sytuacyjny i miarodajną subtelność w uprawianiu pełnej sprawy. W filmowym „Mayday 2020 online” suma stało wsparte na wicach wyraźnie skromnych lotów. Na szeregu mamy tu, będące wyczekiwać na śmieszne, niebezpieczne sytuacje, kawały o krzywym członku lub z pedałów. Dowcip stanowi tędy zwyczajnie najprostszy, jaki umiecie sobie przedstawić, w kontrakcie z czym czasami zamiast się śmiać będziemy tkwić na auli plus z zdumieniem. Mowa oczywiście o filmie Jak zostałem gangsterem i Psy 3: W imię zasad. Oprócz prymitywnego humoru, artyście tegoż dorobku nie potrafili też dobrze poprowadzić wszystkiej spraw. Poprzez co przechodzimy problemy (jak choćby problem z „gangsterami”), jakie pojawiają się znikąd, aby nadal także rozpłynąć się gdzieś w dziedzin, bez wypowiedzenia wyjaśnienia.

Mayday online to fajna komedia

Aby natomiast nie stanowiło no pesymistycznie, trzeba dodać, iż w bieżącym nienaruszonym galimatiasie jasnym promykiem jest obsługa. Duet Adamczyk – Woronowicz wypada niezwykle przyjaźnie będąc przyjazną, lecz niepozbawioną kłótni relację. Zwłaszcza Adam Woronowicz mimo dość cienkiej fabuły potrafi wskazać pełny własny warsztat także wygrać wiarygodnie każde przyznane mu wcielenie. Filmowy bohater Mayday online , co zaś rusz człowieka udaje. Marniejszą możliwości udowodnienia się w obecnej masek posiadały panie Dereszowska i Książkiewicz. Bohaterki są aż nadto jednolite a niestety podparte na stereotypach.

Mayday cały film ma naprawdę wspaniałą obsadę

Moment zakończenia Mayday online istnieje nieświadom. Kierowca Janek obejmuje dwie kobiety. Z Basią gnieździ się w mieszkanku na osiedlu, z Marysią w dekoracyjnym domku pod Warszawą. Nie umie wydobyć jednej, dlatego zdecydowanie lawiruje między czynnością oraz sowimi kobietami. Z niepowtarzalną spędza noc, obok kolejnej pojawia rankiem, by na przypadek zaopiekować się kotkiem. I chociaż to istnieje… od 5 lat. Akcja przerzuca się, jak pewien spośród jego pasażerów zostawia w samochodzie torbę. Późniejszym czasie Janek załatwia w łeb oraz znajduje się w szpitalu. Przychodzi do niego stróż prawa Andrzej Grabowski , jaki jednym pociągiem nie znacznie się interesuje. Najbardziej udani go, z jakiego powodu półprzytomny pacjent przekazał lekarzom 2 adresy. Rzecz silna by rozwiązać jednym pozytywnym kłamstwem, w kryzysie przyłożony w głowę typ plecie głupoty. Janek ulega jednakowoż w obawę i ucieka. By schować wszystko przed partnerkami, zajmuje swojego kolegę Staszka w głupi pomysł tłumaczeń, pomyłek i złudnych alibi.

Szukasz podobnych filmów online za darmo ? Koniecznie sprawdź nasze propozycje !

365 DNI ONLINE

SALA SAMOBÓJCÓW. HEJTER

ZENEK CAŁY FILM ONLINE

7 UCZUĆ CAŁY FILM

Mayday
Mayday
Original title Mayday
IMDb Rating 5.6 158 votes
TMDb Rating 5.9 6 votes

Similar titles

Kapitan Majtas: Megaodjazdka
El robo del siglo
Kac Vegas w Bangkoku
Deported
Isi & Ossi
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob
Żona na niby
Mali agenci. Wyścig z czasem
Co w duszy gra
7 uczuć
Nowe oblicze Greya
To tylko seks

(8) comments

 • Marysia Nowak 23 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Fajny na wieczór!

 • Michal93 24 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  bardzo ciekawa fabuła i ogólnie pomysł

 • Michal93 24 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Jedna z najlepszych pozycji

 • Fratek937 24 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Ewidentnie polecam

 • Laura P 24 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Ewidentnie polecam

 • Amelia 25 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Opinie z filmwebu się sprawdziły 🙂

 • Damian 27 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Jedna z najlepszych pozycji

 • Fratek937 28 sierpnia, 2021 Odpowiedz

  Jakość 4k czy jakość HD. Ja szczerze nie widzę różnicy ale polecam. Fajny film.

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published

CDAFLIX.PL to darmowa platforma zawierająca informacje na której znajdziesz najnowsze filmy online. Na naszym serwisie znajdziesz nie tylko filmy online ale również seriale online. Ciesz się ogromną bazą najnowszych filmów online ! Pamiętaj ! Jeśli korzystasz z serwisu WWW.CDAFLIX.PL akceptujesz REGULAMIN korzystania z serwisu www.cdaflix.pl |