What's happening?

Serwery 8033 Wyświetleń Zgłoś błąd

  • Midsommar. w biały dzień (2019) cdafireads.org
  • Player 2cdaflix.pl
Midsommar. W biały dzień

Midsommar. W biały dzień

Jul. 03, 2019USA148 Min.R
Twoja ocena: 0
9 2 Oceny

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Midsommar. w biały dzień (2019) cda ?

Trochę daleko z tego czasu Midsommar. w biały dzień (2019) cda poprawia się w szytą grubymi nićmi metaforę o wychodzeniu z toksycznego związku. Aster używa do jej rozwijania proste zabiegi fabularne – dopowiada co nieco między wierszami (chwilami nawet za dużo), zamienia obraz w audiowizualny trip, a osoby poboczne traktuje wyłącznie jak pionki w naszej makabrycznej grze. Co dużo, nawet grupka przyjaciół Christiana, murem będąca za jego niezależnością, oparta pozostała na archetypach danych z młodzieżowych pozy (nie zabrakło też ordynarnego „śmieszka”, w którego brawurowo zajął się Will Poulter). I nie najbardziej wybrakowany z pełnej paczki pokazałeś się chłopak naszej protagonistki.

Scenariusz nie umożliwia mu się rozwinąć, daje jego cel widzenia zbyt pobieżnie, choć sam Reynor naprawdę stara się wykrzesać coś więcej osobowości ze znajomego bohatera. Być potrafi stanowił ostatnie niezbędny zabieg, by również dużo zaakcentować osobistą podróż jego partnerki? W efekcie Aster to mistrz zwodzenia. Koniec końców cały drugi plan – czy toż doktoranci, czy kultyści – został wygrany zaskakująco dobrze. Tymże dużo, że wymagali oni oddać miejsce Dani, noszącej na bliskich barkach ciężar całej metafory.

Midsommar. w biały dzień online to nie tak straszny horror

Florence Pugh po mistrzowsku wygrywa depresję – również tę wyciszoną, jak i uzewnętrznioną – a przy okazji przejmuje po Toni Collette pałeczkę królowej krzyku. Aktorka, tak jak wspomniana poprzedniczka, kreuje wzorzec kobiety złamanej – albo toż poprzez osobistą tragedię, czy osobę społeczną, z jakiej nie zna się wywiązać. Nie odczuwa własnego zdania, jest dziecięca i niezwykle uległa, i cały nasz żal wyrzuca w jedni, aby uniknąć wstydu i opinii osób postronnych. W własnym młodym nie jest wsparcia, bo podają nim inne priorytety, dlatego te wciąż jest sama z osobną tragedią.

Dziewczyna traktuje to swój udział jak uzależnienie, które sprawia jej chwilowe poczucie bezpieczeństwa. W porównaniu do Annie, czyli bohaterki Dziedzictwa, droga Dani do zapoznania prawdy o sobie ukazuje się także dużo skomplikowana. Skrupulatny przekrój pogańskiej społeczności spełnia nasz cel – jest bowiem idealnym środowiskiem dla opowieści inicjacyjnej o wielkim katartycznym ujęciu, w której wyzwoleniem okazuje się moc starodawnych rytuałów. Generalnie już samo przedstawienie pogańskiej komuny można wybierać symbolicznie, często jako odbicie tych systemów politycznych lub religijnych.

Czy obejrzymy Midsommar na netflixie ?

Z jednym odkodowaniem intencji reżysera widzowie nie powinni stanowić żadnego problemu. W obecnej ospałej narracji (zwłaszcza w różnym akcie) Aster wyjaśnia znaczenie każdego obrządku, podaje się prostą ikonografią i że powiedzieć, czy stanowi zatem z jego strony dbałość o odbiorcę (by, nie daj Bóg, się nie pogubił), czy zwykła zgrywa z tego typu tendencji. Na wstępie rzeczywiście wszystkie symbole, które posiadały być fabularnym tropem, podawane są dość łopatologicznie, potem i zostają nieco zniekształcone, dzięki czemu sam finał – choć do bólu oczywisty – zostaje wygrany inaczej niż go sobie wymyśliliśmy. Gra obecnym W jasny dzień toż nie tylko festiwal makabry, jak przystało na sekciarski (niby)horror, ale także czarnego humoru. Reżyser zupełnie inaczej rozkłada akcenty niż w Hereditary – tym razem drama jest wyłącznie za punkt wyjściowy historii, a całość dość szybko obraca się w narkotyczny zjazd z tematami grozy i gier.

Absurdalność niektórych scen jest chwilami porażająca (że się zdecydować na prawdziwą reakcję) i najspokojniejsze żarty pojawiają się z zaskoczenia, w częściach potencjalnie niepokojących lub krępujących. Co najciekawsze im bliżej końca, tym odbiór Midsommar. w biały dzień (2019) cda stoi się też bardziej ambiwalentny. Żenada wymienia się tu z sukcesem, strach ze śmiechem, piękno z odrzuceniem i doskonale nagle wszystko przestaje być wolne znaczenie, bo widz zamiast narzekać na rozlazłe tempo i fabularne banały, łączy się na samym doświadczaniu. I nie stanowiło więc możliwe bez zapierającej dech strony audiowizualnej. Muzyka Bobby’ego Krlica idealnie pasuje sielankowo-złowieszczy ton filmu, z zmianie kadry Pawła Pogorzelskiego – skąpane w czystych, jasnych barwach, pełne imponujących mastershotów i ujęć z góry – to obecnie operatorski majstersztyk, godny (przynajmniej) nominacji do Oscara.

Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Midsommar. W biały dzień
Oryginalny tytuł Midsommar
Ocena IMDb 7.1 122,077 głosy
Ocena na TMDb 7.1 1,689 głosy
Komentarze (96)
Michalina Prokop
Nawet spoko film. Taki tylko do zabicia czasu 😃
Lidia Adamczyk
O filmie dowiedziałam się z TMDB i przyznam że jest naprawdę warty uwagi ! ❤
Krystian Maciejewski
Czy wy również uważacie że czegoś brakuje w tym filmie?
Natasza Kowalska
Oj tak ! Jak najbardziej ✋
Karolina Pawlak
Bardzo dobry film w świetnej jakości. Świetnie ogląda się na projektorze. 😉
Dawid Sobczak
Dawno nie było tak dobrego filmu 😁
Wojciech Szymański
DNO!!!! 🤮
Bogumiła Dudek
Warto oglądać ?
Aniela Jabłońska
To zależy tylko od Ciebie i od twojego gustu 😋
Jurek Walczak
Fajny film, fajny portal gdzie można oglądać najnowsze filmy online. Polecam 💪
Udostępniono39

Podobne tytuły

Palmer
Naznaczony: Ostatni klucz
Scooby-Doo! The Sword and the Scoob
7 uczuć
Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa
Ciche miejsce
2067
Tożsamość strachu
365 Dni
Pitbull. Niebezpieczne kobiety
Kler
Green Book

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website