Psy 3: W imię zasad

Psy 3: W imię zasad

Jan. 17, 2020PolandPG
Twoja ocena: 0
8.2 10
Co się stało ?

Opis

Gdzie obejrzeć cały film Psy 3: W imię zasad online?

Psy 3: W imię zasad cały film online recenzja : Po 25 latach odsiadki Franz Maurer wynika z więzienia i wciela w współczesną Polskę, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał. Kto i co liczy na człowieka, który przez te ćwierć wieku nie robił nic? Jak odnajdzie się w świecie, w którym byłe treści i lojalność przestały obowiązywać? Tego dowiemy się, gdy los ponownie połączy Franza i „Drugiego”. Ich spotkanie zmieni wszystko.

17.01.2020 to data premiery filmu Władysława Pasikowskiego, czyli Psy 3: W imię zasad. W obsadzie musieli wystąpić: Bogusława Lindy jako Franza Maurera. Kultowy bohater istniał w ubiegłych latach za kratkami i obecnie musi zmierzyć się z całkiem nowym światem. Wydaje mi się, iż będzie to hit tego roku. Oczywiście że idzie o nasze domowe produkcje. Bogusław Linda pokazał już klasę w filmie Pitbull: Nowe porządki cały film online. Nowe sposoby. Zagrał te ciekawą śmieszną stronę w filmie Planeta Singli 3. Aczkolwiek ja a oczywiście czekam na Linde jednak w sztuce Franza. Producentem filmu jest Klaudiusz Frydrych, współtwórca hitu Jack Strong, jaki stał pozytywnie przyjęty przez publiczność. Cały obraz będzie wspierany przez Janusza Dorosiewicza, producenta hitu Psy 2: Ostatnia krew.

Film oparty jest na jego własnym scenariuszu i wyreżyserowany przez Władysława Pasikowskiego. Autorem zdjęć jest Maciej Lisiecki. Dany z filmu Drogówka. Ale za montaż ważny jest Jarosław Kamiński. Brał start w sztuki takich filmów jak Zimna wojna czy Jack Strong. Bartłomiej Bogacki jest ważny za dźwięk, za scenerię Wojciech Żogała. Kostiumy należą do Małgorzaty Braszki, a za efekty specjalne odpowiadają Zuzanna Hencz i Marcin Drabiński. Można wywnioskować, dzieki tym nazwiskom, że obraz będzie wprost idealny. Mam okazje, że fani się nie zawiodą, tak ze mną na czele.

Psy 3: W imię zasad cda – to będzie fantastyczna premiera 2020 roku

Tego lata podjęto prace nad filmem Psy 3: W imię zasad cda. Wśród nich stanowili Bogusław Linda, słynny Franz Maurer i Cezary Pazura, który powrócił do własnego bohatera Waldka Morawca. Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański jako Damian i Tomasz Schuchardt jako Cegielski dali do nich. Tymczasem nowy plakat z Bogusławem Lindą trafił nawet do budów. Obsada jest bardzo efektowna i cieszą mnie tak główni bohaterowie, ale podoba mi się te lista nazwisk, które podeszły do moich idoli.

Po 25 latach więzienia Franz Maurer opuszcza więzienie i wkracza do kolejnej Polski, w której nie ma teraz nic do zapamiętania. Kto oraz co czeka na człowieka, który nic nie zrealizował w poprzednim ćwierćwieczu? Gdy to będzie w świecie, w którym nie obowiązują stare wartości i lojalność? Dowiemy się, kiedy los ponownie połączy Franza i Waldka. To nastąpienie zmieni wszystko i żeby rzeczywiście było, bo Psy to mój ulubiony polski film. Cezary Pazura, Artur Żmijewski, Edward Linde-Lubaszenko, Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Tomasz Schuchardt, Jan Frycz, Arkadiusz Jakubik, Mirosław Baka, Jacek Beler, Wojciech Zieliński, Eryk Lubos, Aleksandra Linda i Dominika Klźniak obecne będzie podstawowa obsada. Podoba Wam się? Bo mi bardzo.

Psy 3: W imię zasad zalukaj

Jak że, odrodzenie legendarnej serii, wiele lat po premierze, nie dotyczy tylko Hollywood i tytułów takich jak Halloween, Gwiezdne Wojny czy Terminator. Lokalni twórcy zajrzeli na bliski plan także dzięki niemu fani kina akcji dalej będą potrafili doświadczyć kontynuacji historii opisanej w dwóch poprzednich częściach filmu Psy Władysława Pasikowskiego. Właśnie w następującym filmie nie mogło zabraknąć głównej atrakcji, czyli Bogusława Lindy. Jestem przekonany, że film spełni nasze oczekiwania, nie tak jak filmy Patryka Vegi. Bo też jako rozumiecie to był pewien ważny niewypał.

Original title Psy 3: W imię zasad
IMDb Rating 6.5 Głosy
TMDb Rating 7.5 Głosy

Reżyser

Obsada

Bogusław Linda isFranz Maurer
Franz Maurer
Cezary Pazura isPodporucznik Waldemar Morawiec
Podporucznik Waldemar Morawiec "Nowy"
Jan Frycz isPanicz
Panicz

Napisz coś

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website