Świat w ogniu 2019

Świat w ogniu 2019

Aug. 21, 2019USA114 Min.R
Your rating: 0
10 2 votes
W czym jest problem ?

Opis

Świat w ogniu 2019 cały film – ciekawa produkcja Lionsgate

Mike Banning zostaje oskarżony o próbę zamachu na prezydenta USA. Ścigany przez FBI i tajne służby stara się odnaleźć prawdziwych sprawców.
Lionsgate wydaje międzynarodową produkcję, czyli oglądaj cały film Świat w Ogniu 2019 cały film. Film w reżyserii Ric Roman Waugh był poprzedzony filmem Olimp w Zapale i Londyn w Ogniu. We każdych dziedzinach thrilleru akcji gra Gerarda Butlera jako agent Secret Service Mike Banning. Minęło mało czasu, odkąd miałem szansę pokazać moją nieustępliwą miłość do brutalnego szaleństwa obrazów „Świat w ogniu 2019 cały film”. Oglądaj cały film Świat w Ogniu CDA online. Więc pozwólcie, że powtórzę te filmy są całkowicie amoralnymi rozlewami krwi zaś będę spożywa lubiłeś przez wszystkie życie. Niezależnie z tego, jak nowi traktują te moim zdaniem ciekawe obrazy i produkcje.

Opublikowany w 2013 roku Olimp w Ogniu został wyreżyserowany przez częstego współpracownika Denzela Washingtona, Antoine’a Fuqua. W filmie postać Butlera próbuje chronić prezydenta USA przed atakiem Korei Północnej. Wyprodukowany za 70 milionów dolarów, Olimp w Ogniu zarobił ponad 170 dolarów w kieszeni. Na sequel 2016, Londyn w Ogniu, Babak Najafi wystąpił jako reżyser dla londyńskiej fabuły. Film otrzymał mniejszy budżet w wysokości 60 milionów dolarów, ale przekroczył 205 milionów dolarów w sprzedaży biletów. Dwa miesiące po wydaniu Londyn w Ogniu została ogłoszona trzecia większość z Butlerem, który stanowi powtórzyć swoją pracę i wyprodukować. W ostatnim miesiącu zaprezentował się pierwszy oficjalny zwiastun Anioła w Ogniu.

Gdzie oglądać cały film Anioł w Ogniu online CDA?

W zestawieniu do oficjalnego klipu nowy film jest dobrze bardziej duży z brzasku do tyłu. Podczas gdy pierwszy objaw otwiera się sekwencją wędkarską między Agentem Banningiem a prezydentem Allanem Trumbullem (Morgan Freeman). Uzupełnili go singlem Buffalo Springfielda z 1966 roku „For What It’s Worth”. Nowy trailer otwiera się 30-sekundową sekwencją wprowadzającą, która stanowi kontekst franczyzy. Z tego czasu niemożliwy jest charakter postaci Butlera, który łatwo jest ustawiony i oskarżony o próbę zamordowania prezydenta USA. W przeciwieństwie do poważnego zwiastuna z powodem bohatera, międzynarodowy klip przedstawia Agenta Banninga jako nieuczciwą postać a la Jason Bourne, tylko bardziej ciekawego oczyszczeniem jego imienia niż zemstą. Zaznajom się z międzynarodowym zwiastunem gry Anioł w Ogniu poniżej, z dronami nietoperzy i Nickiem Nolt jako starszym Banningiem.

Kilka ciekawych przemyśleń

Chociaż Butler niekoniecznie jest dany jako wszechstronny aktor, jego filmy mają aspirację do życia dużych pieniędzy. Film Marc’a Forstera z 2011 roku „Machine Gun Preacher” drażnił Butlera jako potencjalnego lidera na pokładzie I, ale ogromna klapa kasowa spowolniła karierę szkockiego aktora. Gdzie obejrzeć cały film Anioł w Ogniu lektor PL CDA? Od tego terminu Butler znalazł niszę z działalnością głosową jako Stoick the Vast w części Jak wytresować smoka, a ponadto z pozostałymi filmami akcji, jakie są bardziej thrillerem popcornu niż intelektualnie stymulującymi dramatami. Cholera jasna. Szaleńcza postawa tych obrazów istnieje oczywiście specyficzna, natomiast taż wpada w rytm nietoperza z kroplą igły „Za to, co stanowi odpowiednie”. Piękny.

Zawsze słyszałem ten trzeci obraz w Air Force One. Rodzi się, że właśnie nie jest. Zamiast tegoż mamy film, w którym sam Banning ucieka przed próbą zamordowania prezydenta. Jest czysty, ty jabronis. Prezydent prawie zginął w Star Trek: Poza atakiem dronem, i nie na osobę. Jako aktor, Butler robi się najlepiej pasować do thrillerów akcji, zaś nie do gry na gorąco lub komedii romantycznych. Jeśli jego filmy dalej są wynikami finansowymi, a przynajmniej większością spośród nich. Oczywiście Butler mógłby potencjalnie pozostać ważnym mężczyzną w wieku 50 lat. Najprawdopodobniej Butler ostatecznie znajdzie tąż jakąś szczególną wielkość oraz potrafi osiągnąć kolejny poziom swojej funkcje dzięki filmowi, który równoważy wielką imprezę z całym, relatywnym dramatem.

Świat w ogniu 2019
Świat w ogniu 2019
Świat w ogniu 2019
Świat w ogniu 2019
Świat w ogniu 2019
Świat w ogniu 2019
Świat w ogniu 2019
Świat w ogniu 2019
Świat w ogniu 2019
Świat w ogniu 2019
Oryginalny tytuł Angel Has Fallen
Oceny na IMDb 6.4 51,897 votes
Oceny TMDb 5.8 654 głosy

Reżyser

Obsada

Gerard Butler isMike Banning
Mike Banning
Morgan Freeman isAllan Trumbull
Allan Trumbull
Jada Pinkett Smith isFBI Agent Thompson
FBI Agent Thompson
Tim Blake Nelson isVice President Kirby
Vice President Kirby
Piper Perabo isLeah Banning
Leah Banning
Nick Nolte isClay Banning
Clay Banning
Danny Huston isWade Jennings
Wade Jennings
Mark Arnold isCIA Director James Haskell
CIA Director James Haskell
Chris Browning isMilitia Man
Militia Man

Leave a comment

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website