Video Sources 0 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Server 1fireads.org
Szybcy i wściekli 9

Szybcy i wściekli 9

Nadchodzi sprawiedliwość.May. 19, 2021USA145 Min.PG-13
Your rating: 0
5 1 vote

Synopsis

Cóż, Szybcy i wściekli 9 cały film w końcu debiutuje w kinach po rocznym opóźnieniu z powodu pandemii Covid 19. Kilka ostatnich filmów „Szybcy i wściekli” było bardzo mylących i absurdalnych w fabułach, ponieważ reżyser Justin Lin nie był już za reżyserem i nie ma już Paula Walkera.

Ale Justin Lin powraca do Szybcy i wściekli 9 online i próbuje połączyć fabuły z poprzednich filmów Szybcy i Wściekli w spójny film dla F9. Skoro Justin Lin powraca na czele, oznacza to powrót jednego z jego ulubionych aktorów/postaci z Tokyo Drift. W rzeczywistości jest kilka postaci z Tokyo Drift, które pojawiają się w Szybcy i wściekli 9 cały film. Niesamowite, jak Lin wyciągnął najwięcej z filmu takiego jak Tokyo Drift, który – nie odnosząc sukcesu komercyjnego i tylko przeciętnych recenzji – utorował drogę reszcie wszechświata Szybcy i Wściekli na nadchodzące lata.

Cóż, za pomocą Szybcy i wściekli 9 Lin próbuje połączyć absurdalność fabuł z poprzednich filmów, w których Dominic i spółka są swego rodzaju podwykonawcami dla rządu. I robi to, dając ci historię Dominica, która sięga jego nastoletnich lat wraz z młodszym bratem o imieniu Jakob (w tej roli John Cena). I ten swego rodzaju prequel, daje ci perspektywę postaci Doma, relacji z jego młodszym bratem i tego, co poszło nie tak i dlaczego pozostali osobno, co prowadzi do głównego wątku historii, ponieważ Jakob jest łobuzem / złym facetem pracującym dla poprzedni wróg, który zabił matkę syna Doma. I to jest twoja podstawowa fabuła filmu, czyli brat kontra brat.

Teraz nie oglądasz Szybcy i Wściekli pod kątem aktorstwa i fabuły. Oglądasz go dla akcji, a Szybcy i wściekli 9 ma mnóstwo akcji z pościgami samochodowymi, eksplozjami, wypadkami i wszechogarniającym podekscytowaniem, które jest zakamarkem każdego filmu Szybcy i Wściekli, a Szybcy i wściekli 9 daje mnóstwo adrenaliny, aby rzucić się widzowi.

Podobał mi się Szybcy i wściekli 9. Tandetne, ale zawsze zabawne, a dla ludzi, którzy narzekają na franczyzę, kiedy ludzie przestają płacić za oglądanie filmów, przestają to robić. To takie proste, a Szybcy i wściekli 9 jest łatwe do obejrzenia i prawdopodobnie również odniesie sukces.

Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Szybcy i wściekli 9
Original title F9
IMDb Rating 5,2 10,635 votes
TMDb Rating 8 164 votes

Director

Justin Lin
Director

Cast

Vin Diesel isDominic Toretto
Dominic Toretto
Tyrese Gibson isRoman Pearce
Roman Pearce
Ludacris isTej Parker
Tej Parker
John Cena isJakob Toretto
Jakob Toretto
Sung Kang isHan Lue
Han Lue
Jordana Brewster isMia Toretto
Mia Toretto
Helen Mirren isMagdalene 'Queenie' Shaw
Magdalene 'Queenie' Shaw

Similar titles

Nobody
Thor: Ragnarok
Piekielna głębia 3
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Piraci z Karaibów: Na Nieznanych Wodach
Wojownik
Platforma
Psy i koty 3: Łapa w łapę
Następny jesteś ty
Domino śmierci
Między nami, misiami. Film
The Current Occupant