Zenek

Zenek

PolandPG
Twoja ocena: 0
9.5 2
Co się stało ?

Opis

Gdzie obejrzeć film Zenek 2020 ?

Film kieruje się na sceny Martyniuka w metodzie ku wielkiej karierze. Kosztujemy go jak uczniaka pełnego marzeń, rozstajemy się w świetle triumfu już po roku 2000. Czytając czy widząc biografię muzyków zawsze niecierpliwie odkładam na proces twórczy. To akurat muzyka powinna stanowić dla takich osób najważniejsza, prawda? Za wielkimi hitami często idą bardzo atrakcyjne historie. Bynajmniej nie poznałam żadnej dotyczącej Akcentu. Odpowiednio nie poznałam żadnego nowego produktu Zenka. W miejscu przewija się kilka największych przebojów zespołu w kompozycji Daniela Blooma, jednakże toż covery występują tu na kluczowy plan. Muzyczną stronę Martyniuka chwytamy za jego lat młodych, kiedy z znajomymi pracowałeś po remizach cudze piosenki.

Gdy Akcent wreszcie triumfuje oraz wykorzystuje własne koncerty, muzyka się kończy. Istotnym puntem w fabule jest występ w Ostródzie, jednak dodatkowo na nim zbytnio Zenka nie posłuchamy. „Starszy’ Zenek to historia o trudach pamięci oraz stanowienia rodziny, jeżeli jest się nadal w rozjazdach. Nerwy, samotność – potraficie to. Do całości dochodzi szczypta nieskazitelności, bo Martyniuk jest po nisku wrażliwcem, natomiast więc przyjazny przyjaciel. Nie przygotowuje burd, nie zdradza żony, tak mówi zawsze dzień zajmujący sprzątaczkom w pensjonacie i takie tam.

Zenek 2020 cały film a jego krytyczne recenzje

W aktualnym spędza największy problem „Zenek cały film cda”, bowiem wtedy obraz wewnętrznie rozdarty, pomiędzy dobrą dla oka, zabawną, czasami ocierającą się o jasną karykaturę, historię polskiego chłopaka, który lubi wykonywać a wybiera istnieć jak prości anglojęzyczni idole, których piosenki spisuje fonetycznie, a niezdarną historią gwiazdora lubianego przez Polaków, w jakiej nie mogło zabraknąć akcji domem z dostępnego kryminału. Także o ile końcowa część „Zenek cały film zalukaj” jest godna załamania rąk, tak początek filmu naprawdę zauważa się bardzo zacnie.

Nie wystarczająco, że Hryniak pyta o elementy, zacząwszy od scenografii, gdzie w tle walają się plakaty ówczesnych hitów czy prac użytku domowego, przez kostiumy pachnące z ekranu starą Polską, po kulturowe tło Podlasia, gdzie razem byliśmy Polacy i Romowie, a pomiędzy tymi sztukami lawirował Martyniuk, przechowując w bliskiej głowie kolejne muzyczne inspiracje, co później w wymieszaniu z próbą naśladowania brzmienia swoich wpływów, począwszy od Limahla po Papa Dance, zaowocowało narodzinami disco polo.

Chcesz obejrzeć więcej zobacz 3 propozycje od nas !
1.Film 365 dni online
2.Film Bad boy 2020 cały film online
3.Film Parasite online

Original title Zenek
IMDb Rating 1.2 Głosy

Reżyser

Jan Hryniak
Reżyser

Obsada

Krzysztof Czeczot  isZenon Martyniuk
Zenon Martyniuk
Jakub Zając isMłody Zenon Martyniuk
Młody Zenon Martyniuk
Jan Frycz isOjciec Danki
Ojciec Danki
Roman Gancarczyk isOjciec Zenka
Ojciec Zenka

Napisz coś

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website