Regulamin serwisu

Regulamin

– Informacje na stronie WWW.CDAFLIX.PL mają charakter reklamowy, a nie informacyjny.

– Fakt obecności podstrony opisującej dany film na CDAFLIX.PL, nie oznacza że ten sam film jest dostępny w reklamowanej wyszukiwarce filmów. Użytkownik, przed płatnością, powinien upewnić się że dany film znajduje się w bazie danych reklamowanej wyszukiwarki filmów.

– Reklamowane tu wyszukiwarki udostępniają linki do produkcji filmowych na platformach: Netflix, Chili, Player+, iTunes, Rakuten i HBO GO, Amazon Prime Video, Cineman, Ipla, VOD.pl, Apple TV+, Plany now, Canal+, CDA premium – lub zwracają informację o braku dostępności danego filmu do obejrzenia online.

Z pewnych kontrowersyjnych powodów, jeżeli jesteś związany w jakikolwiek sposób z jakimikolwiek organizacjami rządowymi lub pozarządowymi do walki z piractwem komputerowym lub jakąkolwiek inną grupą spełniającą takie funkcje, a także jeśli po prostu jesteś pracownikiem tych grup – NIE MOŻESZ przeglądać jak i ściągać żadnych materiałów umieszczonych w tym serwisie.

Jeśli będziesz przeglądał lub ściągał zamieszczone tutaj materiały ( a nie da się inaczej niż po zaakceptowaniu wszystkich warunków) złamiesz międzynarodowe prawo do prywatności (paragraf 431.322.12 Internet Privacy Act podpisany w 1995 przez Billa Clintona), co będzie znaczyło, że NIE MOŻESZ rościć prawa do ukarania żadnych osób które zamieszczają tutaj swoje pliki, nie możesz także sądownie ścigać żadnej z tych osób, włączając w to jej rodzinę, przyjaciół oraz wszystkich innych, którzy korzystali z zamieszczonych materiałów.

  1. Postanowienia Ogólne

1.1 Serwis www.cdaflix.pl nie przechowuje oraz nie umieszcza żadnych plików z filmami, a jedynie informacje na ich temat zawierające tytuł, opis, długość, kody embed (HTML) zewnętrzych serwisów.

1.2. Serwis www.cdaflix.pl nie przechowuje żadnych plików z filmami oraz ich nie udostępnia. W serwisie www.cdaflix.pl użytkownik nie ma możliwości oglądania żadnych pełnometrażowych filmów oraz seriali, a serwis www.cdaflix.pl jest jedynie przekaźnikiem do legalnych wyszukiwarek filmów takich jak:

– vodstrefa.pl

– zalukaj.tube

gdzie użytkownik za uiszczeniem opłaty może znaleźć legalne źródło filmu lub serialu.

1.3. W serwisie można dodawać tylko i wyłącznie linki do zewnętrznych serwisów udostępniających materiały.

1.4. Wszelkie roszczenia prawne, własności intelektualnej należy kierować do serwisów hostujących materiały.

1.5 Serwis  www.cdaflix.pl  nie odpowiada za jakość obrazu, zgodę na publikacje, prawa do powielania, legalność, przyzwoitość czy jakikolwiek inny aspekt odnoszący się do wyświetlanych fragmentów filmów online. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości co do prawnej strony możliwości wyświetlania filmów online, prosimy o kontakt z właścicielami odpowiedniego serwisu, na łamach którego dany film jest zamieszczony.

1.6. PE. Artykuł 3 ust. 1 dyrektywy 2001/29/WE Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 22 maja 2001 r. wyroku stwierdził, że co do zasady zamieszczanie linków odsyłających do utworów chronionych prawem autorskim nie jest naruszeniem tego prawa przez osobę publikującą odnośnik. Trybunał odwołał się także do pojęcia „udostępniania publicznego” wskazując, iż jeżeli dane materiały zostały pierwotnie udostępnione w Internecie w sposób nieograniczony, dla wszystkich jego użytkowników, to linkowanie do nich nie stanowi udostępniania utworu nowej publiczności. Trybunał wskazał także, iż dozwolone jest linkowanie w sposób umożliwiający zapoznawanie się z danymi utworami na stronie linkującej, czyli np. wstawianie miniaturki filmów, obrazków itp.

1.7. W przypadku gdy jesteś właścicielem materiału (filmu/znaku towarowego) chronionego prawem autorskim i został on udostępniony bez twojej zgody, prosimy niezwłocznie o bezpośredni kontakt. W treści zgłoszenia powinny znaleźć się wymagane dane pozwalające na potwierdzenie prawa podmiotu zgłaszającego do materiału wideo/audio a także oświadczenie, że zawarte w zgłoszeniu informacje są prawdą pod groźbą odpowiedzialności karnej.

1.8. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne z akceptacją regulaminu.

  1. Użytkownicy

2.1.  Serwis  pozwala użytkownikom na dodawanie odnośników do zewnętrznych witryn jednak odpowiedzialność za materiały, ich konsekwencje przesyłania oraz zamieszczania ponoszą wyłącznie serwisy przechowujące, publikujące dane materiały lub ich użytkownicy.

2.2. Serwis zastrzega sobie prawo do usunięcia treści, materiałów, komentarzy zamieszczonych przez użytkownika bez podania przyczyny.

2.3. Użytkownika obowiązuje ogólna netykieta internetu, kultura wypowiedzi z poszanowaniem innych użytkowników i ich stanowisk.

2.4.  Serwis  zastrzega sobie prawo do zablokowania bądź usunięcia użytkownika nie przestrzegającego zasad regulaminu serwisu.

2.5. Rejestrując konto w serwisie wyrażasz zgodę na otrzymywanie wiadomości email z informacjami odnośnie aktualizacjami i nowości w serwisie.

3. Komentarze

3.1. Nie używaj wulgarnego słownictwa oraz nie obrażaj innych, jeżeli masz zamiar przedstawić komuś poglądy oraz opinie które mogą obrażać inne osoby rób to po przez Email

3.2. Jeśli nie masz nic do powiedzenia to lepiej nic nie pisz…

3.3. Nie podawaj linków do stron z crackami i serialami.

3.4. Nie podawaj linków do innych stron z filmami.

3.5. Nie cytuj swoich prywatnych wiadomości.

Brak zastosowania się do tych zasad może skutkować zablokowaniem konta.

Uwaga! Żaden z prezentowanych materiałów nie jest hostowany na serwerach www.cdaflix.pl. Serwis udostępnia jedynie informacje o filmach oraz odnośniki do serwisów udostępniających zamieszczone materiały filmowe (między innymi: vShare, Openload, Youtube, Video Google, itp.), których użytkownicy potwierdzili, że posiadają prawa autorskie do udostępnianych przez siebie zasobów. Filmy Online Wszelkie roszczenia prawne należy kierować po adresem serwisów publikujących zamieszczone materiały. Administracja serwisu nie ponosi odpowiedzialności za treści i komentarze publikowane przez użytkowników. Serwis  nie produkuje transmisji które są udostępniane przez użytkowników serwisu. Transmisja nie jest własnością www.cdaflix.pl. Administrator oraz Właściciel strony nie odpowiadają za nadawców.

CDAFLIX.PL to darmowa platforma zawierająca informacje na której znajdziesz najnowsze filmy online. Na naszym serwisie znajdziesz nie tylko filmy online ale również seriale online. Ciesz się ogromną bazą najnowszych filmów online ! Pamiętaj ! Jeśli korzystasz z serwisu WWW.CDAFLIX.PL akceptujesz REGULAMIN korzystania z serwisu www.cdaflix.pl |