Wychowane przez wilki

Wychowane przez wilki

Sep. 03, 2020
Twoja ocena: 0
8 1 ocena

Wszytkie odcinki i sezony

1Sezon

Utwórz

Obsada

Synopsis

Idley Scott, kiedy jest w swoim trybie wielkiego człowieka science fiction, może liczyć na to, że dostarczy charakterystyczny obraz. W nowej serii „Wychowane przez wilki” to unosząca się w powietrzu maszyna do zabijania androidów – skrzyżowanie archanioła i gorącego robota z „Metropolis” Fritza Langa – która rozpryskuje ludzi swoim krzykiem banshee. To wersja deszczowego neonu w „Łowcy androidów” z tego programu lub pasożyta eksplodującego klatkę piersiową w „Obcym” i chociaż nie jest tak zaskakujący jak tamte, to sprawia, że ​​siadasz i zwracasz uwagę.

„Wychowane przez wilki”, którego premiera ma w czwartek trzy odcinki w HBO Max, został stworzony przez Aarona Guzikowskiego, który stworzył serial „The Red Road” i napisał scenariusz do filmu Denisa Villeneuve „Prisoners”. Jednak nazwisko Scotta pojawia się na pierwszym miejscu w notatkach prasowych – jest producentem wykonawczym i wyreżyserował pierwsze dwa odcinki – i ma udowodnioną sympatię do androidów. Nie jest złym założeniem, że w jego głowie zapaliło się zielone światło, kiedy zobaczył w historii Guzikowskiego potencjał tego śmiercionośnego robota.

Znana jako matka, powołana do życia przez duńską aktorkę Amandę Collin i sporą ekipę zajmującą się efektami cyfrowymi, jest prawie całym serialem, obejmującym sześć odcinków „Wilków” udostępnionych krytykom. Są inne rzeczy, w tym wojna religijna i, co ważniejsze, skomplikowane, wielorakie rozważania na temat znaczenia rodzicielstwa i rodziny.

Ale są bardziej z natury zbiorów danych niż dramatu; czują się tak, jakby mogły zostać złożone przez inteligentne androidy serialu. To, co was interesuje, to występy Collina i Abubakara Salima (jako partnera Matki, Ojca) – dobrze wykonane przykłady formalności i nieziemskiego charakteru, które charakteryzują kinową sztuczną inteligencję. – i chwile, kiedy blada skóra Collin zmienia się w zbroję koloru brązu, a ona unosi się w powietrze z rozpostartymi ramionami.

Wychowane przez wilki
Wychowane przez wilki
Wychowane przez wilki
Wychowane przez wilki
Wychowane przez wilki
Tytuł Raised by Wolves
TMDb Rating 7.7 439 oceny
First air date Sep. 03, 2020
Last air date Oct. 01, 2020
Sezony 1
Odcinki 10
Average Duration 60 minuta
Udostępniono1

Podobne filmy

Breaking Bad
Bastion
Mroczne materie
Rojst
Branża
Gambit królowej
Plemiona Europy
BoJack Horseman
Bonding
Przeklęta
Close Enough
Przyjaciółki
CDAFLIX.PL to darmowa platforma zawierająca informacje na której znajdziesz najnowsze filmy online. Na naszym serwisie znajdziesz nie tylko filmy online ale również seriale online. Ciesz się ogromną bazą najnowszych filmów online ! Pamiętaj ! Jeśli korzystasz z serwisu WWW.CDAFLIX.PL akceptujesz REGULAMIN korzystania z serwisu www.cdaflix.pl |