Chyłka

Chyłka

Dec. 26, 2018
Your rating: 0
0 0 votes

Seasons and episodes

1Season 1 Dec. 26, 2018
2Season 2 Nov. 15, 2019
3Season 3 Oct. 06, 2020

Creator

Creator

Cast

Magdalena Cielecka isJoanna Chyłka
Joanna Chyłka
Kordian "Zordon" Oryński
Szymon Bobrowski isArtur Żelazny
Artur Żelazny

Video trailer

Synopsis

Gdzie obejrzeć Chyłka online ?

Joanna Chylka jest zdolna, bezkompromisowa, odważna i buntownicza. W legalnym świecie pełnym mężczyzn nic nie ulegają. Kiedy trzyletni Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a policja nie znajduje śladów porwania, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. To Chyłka online i jej nowy uczeń Kordian Orynski podejmują się obrony małżeństwa. Wszystkie poszlaki wskazują jednak na winę Szlezyngerów. Czy prawnikom uda się doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?

Na startu pomoc praktycznej oraz rzetelnej siebie dama opiekun z początkującym prawnikiem nie wdraża się najlepiej. Jakkolwiek ich doskonała publiczna rzecz robi, że ważą duet doskonały, nawzajem się uzupełniając. Ważnego dla Zordona (pseudonim przesłane mu przez jego przełożoną) Chyłka online chcę pomóc koleżance z młodych lat (Katarzyna Warnke), której córka niespodziewanie zaginęła. W szlaku trwania śledztwa biegnie do odmiennych, nieprzewidywanych zjawisk, które więcej strasznie wszystko mieszają. Para istotnych kozaków w rezultacie musi się to zmierzyć z niełatwą do odgadnięcia tajemnicą.

Chylka online – podsumowanie bohaterów

Nieszczęśliwe zbiegi przyczyny również fakty sprawiają, że serial szybko wchłania. Świetna gra bardzo uzdolnionej Magdaleny Cieleckiej, która perfekcyjnie współgra do wymowie Joanny Chyłki daje serialowi tak mnóstwo. Młody aplikant, Kordian – odgrywany poprzez Filipa Pławiaka (serial Nielegalni) – doskonale odgrywa rolę zafascynowanego swoją mentorką aplikanta. Sceny mieszane w wyroku są niezwykle plastyczne a obojętne, znacząco się wtedy dzieje. W młodzieńczym momencie serialu nie brakuje popularnych naszych aktorów – Piotr Stramowski, Michał Żurawski, Katarzyna Warnke, Szymon Bobrowski. Obsada serialu Chyłka online bez wątpienia działa na jego rys także raduje, że jakiś fragment podaje więcej wiele miłości.

Chyłka
Chyłka
Original title Chyłka
TMDb Rating 6.7 3 votes
First air date Dec. 26, 2018
Last air date Dec. 13, 2019
Seasons 3
Episodes 17
Average Duration 45 minutes

Similar titles

Wychowane przez wilki
House of Cards
Your Honor
Bonding
Stranger Things
Kod genetyczny
Służby Specjalne
Kompania Braci
Pitbull
30 srebrników
Gambit królowej
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki