Chyłka

Chyłka

Dec. 26, 2018
Twoja ocena: 0
9 1 ocena

Wszytkie odcinki i sezony

1Sezon
2Sezon
3Sezon

Utwórz

Utwórz

Obsada

Magdalena Cielecka isJoanna Chyłka
Joanna Chyłka
Kordian "Zordon" Oryński
Szymon Bobrowski isArtur Żelazny
Artur Żelazny

Video trailer

Synopsis

Gdzie obejrzeć Chyłka online ?

Joanna Chylka jest zdolna, bezkompromisowa, odważna i buntownicza. W legalnym świecie pełnym mężczyzn nic nie ulegają. Kiedy trzyletni Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a policja nie znajduje śladów porwania, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. To Chyłka online i jej nowy uczeń Kordian Orynski podejmują się obrony małżeństwa. Wszystkie poszlaki wskazują jednak na winę Szlezyngerów. Czy prawnikom uda się doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?

Na startu pomoc praktycznej oraz rzetelnej siebie dama opiekun z początkującym prawnikiem nie wdraża się najlepiej. Jakkolwiek ich doskonała publiczna rzecz robi, że ważą duet doskonały, nawzajem się uzupełniając. Ważnego dla Zordona (pseudonim przesłane mu przez jego przełożoną) Chyłka online chcę pomóc koleżance z młodych lat (Katarzyna Warnke), której córka niespodziewanie zaginęła. W szlaku trwania śledztwa biegnie do odmiennych, nieprzewidywanych zjawisk, które więcej strasznie wszystko mieszają. Para istotnych kozaków w rezultacie musi się to zmierzyć z niełatwą do odgadnięcia tajemnicą.

Chylka online – podsumowanie bohaterów

Nieszczęśliwe zbiegi przyczyny również fakty sprawiają, że serial szybko wchłania. Świetna gra bardzo uzdolnionej Magdaleny Cieleckiej, która perfekcyjnie współgra do wymowie Joanny Chyłki daje serialowi tak mnóstwo. Młody aplikant, Kordian – odgrywany poprzez Filipa Pławiaka (serial Nielegalni) – doskonale odgrywa rolę zafascynowanego swoją mentorką aplikanta. Sceny mieszane w wyroku są niezwykle plastyczne a obojętne, znacząco się wtedy dzieje. W młodzieńczym momencie serialu nie brakuje popularnych naszych aktorów – Piotr Stramowski, Michał Żurawski, Katarzyna Warnke, Szymon Bobrowski. Obsada serialu Chyłka online bez wątpienia działa na jego rys także raduje, że jakiś fragment podaje więcej wiele miłości.

Chyłka
Chyłka
Tytuł Chyłka
TMDb Rating 6.7 3 oceny
First air date Dec. 26, 2018
Last air date Dec. 13, 2019
Sezony 3
Odcinki 17
Average Duration 45 minuta
Udostępniono9

Podobne filmy

Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki
Miasteczko Twin Peaks
Narcos
Odwilż
Stranger Things
Wychowane przez wilki
Wataha
Breaking Bad
Kraina Lovecrafta
Ludzie i bogowie
Wikingowie
Close Enough
CDAFLIX.PL to darmowa platforma zawierająca informacje na której znajdziesz najnowsze filmy online. Na naszym serwisie znajdziesz nie tylko filmy online ale również seriale online. Ciesz się ogromną bazą najnowszych filmów online ! Pamiętaj ! Jeśli korzystasz z serwisu WWW.CDAFLIX.PL akceptujesz REGULAMIN korzystania z serwisu www.cdaflix.pl |