Chyłka

Chyłka

Dec. 26, 2018
Twoja ocena: 0
6 1 Ocena

Sezony i odcinki

1Sezon 1 Dec. 26, 2018
2Sezon 2 Nov. 15, 2019
3Sezon 3 Oct. 06, 2020

Reżyser

Reżyser

Obsada

Magdalena Cielecka isJoanna Chyłka
Joanna Chyłka
Filip Pławiak isKordian
Kordian "Zordon" Oryński
Szymon Bobrowski isArtur Żelazny
Artur Żelazny

Video trailer

Opis

Gdzie obejrzeć Chyłka online ?

Joanna Chylka jest zdolna, bezkompromisowa, odważna i buntownicza. W legalnym świecie pełnym mężczyzn nic nie ulegają. Kiedy trzyletni Nikola Szlezyngier znika bez śladu, a policja nie znajduje śladów porwania, głównymi podejrzanymi stają się rodzice dziecka. To Chyłka online i jej nowy uczeń Kordian Orynski podejmują się obrony małżeństwa. Wszystkie poszlaki wskazują jednak na winę Szlezyngerów. Czy prawnikom uda się doprowadzić sprawę do szczęśliwego finału?

Na startu pomoc praktycznej oraz rzetelnej siebie dama opiekun z początkującym prawnikiem nie wdraża się najlepiej. Jakkolwiek ich doskonała publiczna rzecz robi, że ważą duet doskonały, nawzajem się uzupełniając. Ważnego dla Zordona (pseudonim przesłane mu przez jego przełożoną) Chyłka online chcę pomóc koleżance z młodych lat (Katarzyna Warnke), której córka niespodziewanie zaginęła. W szlaku trwania śledztwa biegnie do odmiennych, nieprzewidywanych zjawisk, które więcej strasznie wszystko mieszają. Para istotnych kozaków w rezultacie musi się to zmierzyć z niełatwą do odgadnięcia tajemnicą.

Chylka online – podsumowanie bohaterów

Nieszczęśliwe zbiegi przyczyny również fakty sprawiają, że serial szybko wchłania. Świetna gra bardzo uzdolnionej Magdaleny Cieleckiej, która perfekcyjnie współgra do wymowie Joanny Chyłki daje serialowi tak mnóstwo. Młody aplikant, Kordian – odgrywany poprzez Filipa Pławiaka (serial Nielegalni) – doskonale odgrywa rolę zafascynowanego swoją mentorką aplikanta. Sceny mieszane w wyroku są niezwykle plastyczne a obojętne, znacząco się wtedy dzieje. W młodzieńczym momencie serialu nie brakuje popularnych naszych aktorów – Piotr Stramowski, Michał Żurawski, Katarzyna Warnke, Szymon Bobrowski. Obsada serialu Chyłka online bez wątpienia działa na jego rys także raduje, że jakiś fragment podaje więcej wiele miłości.

Chyłka
Chyłka
Oryginalny tytuł Chyłka
Ocena na TMDb 6.7 3 głosy
Data premiery Dec. 26, 2018
Późniejsze premiery Dec. 13, 2019
Sezony 3
Odcinki 17
Czas trwania 45 minuty
Udostępniono4

Podobne tytuły

Żywioły Saszy
Stranger Things
Miasteczko Twin Peaks
Pakt
Narcos
DC: Flash
Czarnobyl
W głębi lasu
Wikingowie
WandaVision
30 srebrników
Close Enough

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published
Website