Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki

Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki

Mar. 20, 2019
Twoja ocena: 0
10 1 ocena

Wszytkie odcinki i sezony

1Sezon

Utwórz

Obsada

Sofia Carson isAva Jalali
Ava Jalali
Sasha Pieterse isAlison DiLaurentis
Alison DiLaurentis
Janel Parrish isMona Vanderwaal
Mona Vanderwaal
Kelly Rutherford isClaire Hotchkiss
Claire Hotchkiss

Synopsis

Słodkie kłamstewka Perfekcjonistki online – obejrzysz na cdaflix.pl

„Słodkie kłamstewka Perfekcjonistki online”. Nie umieli przecież zignorować potencjalnego hitu. Szczególnie iż jeżeli ktoś lubił wycieczki osób z olbrzymiego miasteczka Rosewood i doświadczyłeś do brzegu bieżącego okresu, wówczas zajmował doskonałe prawo spodziewać się cokolwiek co najmniej równie wciągającego. „Słodkie kłamstewka Perfekcjonistki fili” przy pełnych domowych dziwnych obrotach części, masie morderstw, interesów (w teraźniejszym podejrzanych) były wcielające. Toteż na wzór u mnie ponad cztery sezony, chociaż choćby w 2010 roku mało przeznaczała się na target licealnej przygody spośród kompletnym tabunem dziwnych tajemnic w tle. I jednak się oglądało, nawet jeżeli z agresją, że „I” to wciąż a nie „A”. Zaś choćby kiedy kombinatoryka w profilu nastoletnich cechów sprawiała, że otworzyły się wyczerpywać możliwe rodzaje par.

Słodkie kłamstewka Perfekcjonistki online to ciekawa kontynuacja

Osiągamy do przekształcania ze „mozaiką„. Alison i Mona zostały dodane do świata z niezależnego zestawie prac Sary Shepard (po polsku pod terminem „Mistrzowskie” uwidocznił się pierwszy egzemplarz). Alison ma przemawiać na uniwersytecie zaś stanowić „nauczycielką” dla pannach mężczyzn, aby w każdym poglądzie kupić swoje złe prowadzenie w przeszłości. Mona i obejmuje się rekrutacją, bo uniwersytet uczęszcza do polecającej bohaterkę wpływowej rodziny Hotchkissów.

Fabuła narysowana w pierwszym dziale Słodkie kłamstewka Perfekcjonistki online stanowi wcale gładka, ponadto więc pojedyncze tyczy się bohaterów. Alison i Mona wtedy idealnie razem odrębne skóry aniżeli aktualne zakładane poprzez siedem sezonów nowej serii. W aneksu świeży bohaterowie pozbawieni są głębi, nie jest w nich wysoce mądrych pobudek. Nolan bierze egzystować w idei tym gniewnym celem, który lekceważy swoimi kolegami a partnerkami z uniwersytetu.

Zawsze jego technologie szantażu są, prosto mówiąc, naiwne tudzież w rzeczywistym świecie raczej nikt nie skrzywił się pod czarem jego namowie. Faktycznie jedno problem „niby-martwej” siostry chłopaka, Taylor – gdyby tylko podnosi odrobinę widza pytanie, dlaczego kobieta szarpnęła się na nasze istnienie, spędza on rozluźniony w minimum produktywny rozwiązanie, regularnym ruchem pod tytułem wykluczyliśmy go również uciekł.

Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki
Słodkie kłamstewka: Perfekcjonistki
Tytuł Pretty Little Liars: The Perfectionists
TMDb Rating 8 207 oceny
First air date Mar. 20, 2019
Last air date May. 22, 2019
Sezony 1
Odcinki 10
Average Duration 42 minuta
Udostępniono0

Podobne filmy

Narcos: Meksyk
Dark
Sherlock
WandaVision
Motyw
Szadź
Król
Żywioły Saszy
Wychowane przez wilki
Branża
Pakt
Bonding
CDAFLIX.PL to darmowa platforma zawierająca informacje na której znajdziesz najnowsze filmy online. Na naszym serwisie znajdziesz nie tylko filmy online ale również seriale online. Ciesz się ogromną bazą najnowszych filmów online ! Pamiętaj ! Jeśli korzystasz z serwisu WWW.CDAFLIX.PL akceptujesz REGULAMIN korzystania z serwisu www.cdaflix.pl |