What's happening?

Serwery 9751 Wyświetleń Zgłoś błąd

  • Server 1fireads.org
  • Obecność 2 cały filmlnaff.pl
Obecność 2

Obecność 2

May. 13, 2016Canada134 Min.R
Twoja ocena: 0
10 2 Oceny

Opis

Gdzie oglądać obecność 2 cda lektor PL i o czym jest horror ?

Obecność 2 cały film obrazuje nam kolejne losy Eda i Lorraine Warrenów, małżeństwa mającego się z lat zjawiskami paranormalnymi. Tym razem małżeństwo wyjeżdża do Londynu, by zrozumieć sprawę takiej grupy w północnym Londynie. Pomimo złych odczuć Warrenowie postanawiają przyjrzeć się sytuacji z nasza na sprawę Kościoła. Gdy zachodzą na środowisko, żona Eda nie widzi nic, żadnych złych duchów, nieczystych sił czy paranormalnych zjawisk. Ale mała dziewczynka zaś jej matka twierdząca, że dzieje się w niniejszym domu coś niedobrego. Cisza jak przed przysłowiową burzą.

Małżeństwo Warrenów wraz z klasą uczonych  z Londynu postanawia zapisać działanie nadprzyrodzonych mocy. Niestety ktoś bardzo sprawnie śledzi ich za nos i nie przypomina im się nagrać nic poza urywkiem sugerującym, iż obecne zwyczajna Janet pokazuje atak ducha. Z braku znaków wszyscy opuszczają domostwo, a zrozpaczona matka zastanawia się, co zawiera dalej przygotowywać z osłabiającym się stanem córki. W zeszłej chwili, tuż przed wyjazdem pociągu Ed ogarnia że to spisek z zaświatów i wraz z Lorraine w tąż porę uciekają do posiadłości, w której oczywiście otworzyło się prawdziwe piekło.

Obecność 2 cały film – naprawdę dobra produkcja

Obecność 2 cda mówi nam dalsze losy Lorraine i Eda Warrenów, małżeństwa wykorzystującego się z lat zjawiskami paranormalnymi. Tym zupełnie para wyjeżdża aż za ocean, by zbadać sprawę takiej linie w północnym Londynie. Pomimo złych przeczuć Warrenowie postanawiają przyjrzeć się transakcji z znana na potrzebę Kościoła. Gdy osiągają na terytorium, żona Eda nie jest nic, żadnych złych duchów, nieczystych sił czy paranormalnych zjawisk. Jedynie nieliczna dziewczynka oraz jej matka twierdząca, że dzieje się w obecnym zakładu coś niedobrego. Cisza jak przed przysłowiową burzą.

W obecność 2 cały film małżeństwo Warrenów wraz z szkołą analityków z Londynu postanawia udokumentować działanie magicznych mocy. Że ktoś wyjątkowo sprawnie śledzi ich zbyt zmysł a nie udaje im się nagrać nic poza urywkiem sugerującym, iż ostatnie malutka Janet udaje atak ducha. Z zabiegu dowodów wszyscy opuszczają domostwo, a zrozpaczona matka nie wie, co stanowi znacznie działać z pogarszającym się stanem córki. W obecnej chwili, tuż przed odjazdem pociągu Ed wykrywa spisek z zaświatów i wraz z Lorraine w pojedynczą porę powracają do nieruchomości, w której dokładnie otworzyło się prawdziwe piekło.

Obecność 2 cały film – podsumowanie

Lubię straszne filmy typu „horror”, jestem wyrozumiałem widzem, bardzo polubiłem poprzednią Obecność, dlatego z kontynuacji wyszedłem bardzo zadowolony. Obraz mógłby żyć kilkoro krótszy, ponieważ choć także 130 minut takiego modelu sztuki może trochę zmęczyć, i niektóre „rewelacje” mniej oczywiste, tymczasem w kompleksowym rozrachunku jest po prostu dobrze. James Wan rozumie się na robót oraz przekazał miłośnikom gatunku produkcję właściwą ich opinii. Rzekłem.

Zobacz więcej:

 Naznaczony ostatni klucz cda

 To rozdział 2 cały film online

 Naprzód 2020 online

 Wyspa fantazji cały film online

 Midsommar w biały dzień 2019 cda

Obecność 2
Obecność 2
Obecność 2
Obecność 2
Obecność 2
Obecność 2
Obecność 2
Obecność 2
Obecność 2
Oryginalny tytuł The Conjuring 2
Ocena IMDb 7.3 216,240 głosy
Ocena na TMDb 7.2 5,170 głosy

Director

James Wan
Director

Obsada

Vera Farmiga isLorraine Warren
Lorraine Warren
Madison Wolfe isJanet Hodgson
Janet Hodgson
Frances O'Connor isPeggy Hodgson
Peggy Hodgson
Simon McBurney isMaurice Grosse
Maurice Grosse
Sterling Jerins isJudy Warren
Judy Warren
Lauren Esposito isMargaret Hodgson
Margaret Hodgson
Maria Doyle Kennedy isPeggy Nottingham
Peggy Nottingham
Benjamin Haigh isBilly Hodgson
Billy Hodgson
Patrick McAuley isJohnny Hodgson
Johnny Hodgson
Udostępniono11

Podobne tytuły

Jestem Bogiem
Anonimowi Mordercy
Johnny English: Reaktywacja
Escape Plan: The Extractors
Chodź do tatusia
John Wick 3
Ścigane
Lokum
Sherlock Holmes: Gra cieni
Przygody Tintina
Psychol
Dziewczyna w czerwonej pelerynie

Zostaw komentarz

Name *
Add a display name
Email *
Your email address will not be published