Video Sources 1945 Views

  • Watch traileryoutube.com
  • Sala samobójców. Hejter cały filmfireads.org
Sala samobójców. Hejter

Sala samobójców. Hejter

Mar. 06, 2020Poland130 Min.PG
Your rating: 0
7,5 4 votes

Synopsis

Gdzie obejrzeć  Sala samobójców. Hejter cały film 2020

Fabuła gromadzi się wokół Tomka (Maciej Musiałowski), dwudziestoparolatka, który na wynik popełnienia plagiatu zostaje wyeliminowany z listy studentów wydziału prawa Uniwersytetu Warszawskiego. Kwalifikuje się ale do tego nie przyznawać i wciąż pobierać stypendium naukowe od państwa Krasuckich (Danuta Stenka, Jacek Koman), rodziców Gabi (Vanessa Alexander), przyjaciółki z dzieciństwa i pewnego obiektu westchnień bohatera. Aby zająć wolny chwila oraz uzyskać dodatkową gotówkę, Tomek określa się podjąć nietuzinkową rzecz w agencji reklamowej, która to poświęca mu dostęp do tajemnic stołecznej elity. Sala samobójców. Hejter cały film jest zdecydowanie wartym uwagi.

Chłopak zaczyna przyjmować zlecenia, w ramach których nadszarpuje wizerunek znanym osobom społecznym i internetowym. Gdy prawo na temat jego uczelnianego oszustwa kończy na jaw, Tomek traci wsparcie i przychylność Krasuckich, przenosi się z niego też Gabi. W Sala samobójców. Hejter online po raz kolejny odrzucony i potraktowany, w jego uważaniu, niesprawiedliwie chłopak zaczyna snuć plan zemsty, w jakiego realizacji przysłużą mu się nowe urządzenia sztuki oraz drugie znajomości – m.in. wiedzę z Pawłem Rudnickim (Maciej Stuhr), kandydatem na prezydenta Warszawy, w którego to kampanię wyborczą Krasuccy są wysoce zaangażowani.

Sala samobójców. Hejter cały film to dobre wyjaśnienie hejtu

Komasa bardzo sprawnie tłumaczy skąd się bierze hejt w wszystkiej sieci. Pokazuje jak szybko wzniecić agresję w Internecie i kiedy ważna nią kierować, kierunkując ją w tło, w które planujemy uderzyć. Bez znaczenia czy jest ostatnie blogerka fitness czy kandydat na prezydenta Warszawy. Schemat przeważnie istnieje ostatni jedyny. Bierzemy coś, czego facety dużo się boją, i podpinamy to pod naszego kandydata. Reżyser Sala samobójców. Hejter cały film używa ten wzór i zakłada na tą sytuację polityczną w Polsce. Na dowodzie wyborów prezydenckich w stolicy pokazuje jak również elity, jak również jakość średnia mało znają z obecnego, co się wokół nich dzieje.

Kością niezgody między nimi istnieje temat uchodźców, którzy według internetowych trolli mają niedługo zalać całą Polskę, szerząc u nas islam i umieszczając swoje rządy, co dokładnie wywołuje sprzeciw nacjonalistycznej części narodu. Z kolejnej części jesteśmy elity, które uginają się nad losem ludzi uciekających ze swojego kraju przed wojną, jednak ich myśli nie są czyste, bo wyglądają to jedynie na pokaz. Chętnie rozmawiają o problemach tychże panów, organizują wystawy jak np. ta pokazująca instalację złożoną z ubrań przywiezionych z pewnego z obozów. Tego standardu akcje pozwalają im wziąć czyste sumienie, chociaż nic więcej w obecnym pierwiastku nie robią.

Co łączy pierwszą część Sali samobójców i drugą ?

Z podstawową „Klasą samobójców” ten film łączy jedynie postać właścicielki agencji, dla której pracuje Tomek. Beata Santorska (Agata Kulesza) tomatka głównego bohatera wykonywanego przez Gierszała. Kolejnym tematem jest pracuje komputerowa, którą Tomek używa do produkcji swoich celów. Grafika jest niewątpliwie dobra, choć wykorzystanie samej gry odrobinę naciągane.

Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Sala samobójców. Hejter
Original title Sala samobójców. Hejter
IMDb Rating 7.1 753 votes
TMDb Rating 7.4 14 votes

Director

Jan Komasa
Director

Cast

Similar titles

Portier
Obecność 3: Na rozkaz diabła
Naznaczony: Ostatni klucz
Rambo: Ostatnia Krew
Więź
Nieśmiertelny
The Thing About Harry
Giganci ze stali
Zabawa, zabawa
Super 8
Ghost Rider 2
Pitbull. Nowe porządki